Wijnaldum na blessure terug in selectie PSG
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum keert na een maand afwezigheid vanwege een enkelblessure terug in de selectie van Paris Saint-Germain. Trainer Mauricio Pochettino heeft de Oranje-international opgenomen in de groep voor de competitiewedstrijd van vrijdagavond in het Parc des Princes tegen Stade Rennes.
De 31-jarige Wijnaldum raakte een maand geleden geblesseerd tegen Stade Brest. Zonder de Rotterdammer boekte PSG in de Franse voetbalcompetitie overtuigende zeges op Reims (4-0) en bij Lille (1-5). Wijnaldum is niet altijd verzekerd van een basisplaats in de Franse sterrenploeg, al deed hij in de meeste wedstrijden wel mee. PSG heeft in de Ligue 1 al 13 punten voorsprong op Olympique Marseille.
De Braziliaanse aanvaller Neymar heeft na een enkelblessure weliswaar de groepstraining hervat, maar hij ontbreekt net als de Spanjaarden Sergio Ramos en Ander Herrera tegen Rennes.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
51 minuten geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
1 dag geleden