Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum na blessure terug in selectie PSG

Wijnaldum na blessure terug in selectie PSG

PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum keert na een maand afwezigheid vanwege een enkelblessure terug in de selectie van Paris Saint-Germain. Trainer Mauricio Pochettino heeft de Oranje-international opgenomen in de groep voor de competitiewedstrijd van vrijdagavond in het Parc des Princes tegen Stade Rennes.

De 31-jarige Wijnaldum raakte een maand geleden geblesseerd tegen Stade Brest. Zonder de Rotterdammer boekte PSG in de Franse voetbalcompetitie overtuigende zeges op Reims (4-0) en bij Lille (1-5). Wijnaldum is niet altijd verzekerd van een basisplaats in de Franse sterrenploeg, al deed hij in de meeste wedstrijden wel mee. PSG heeft in de Ligue 1 al 13 punten voorsprong op Olympique Marseille.

De Braziliaanse aanvaller Neymar heeft na een enkelblessure weliswaar de groepstraining hervat, maar hij ontbreekt net als de Spanjaarden Sergio Ramos en Ander Herrera tegen Rennes.

Meer uit Voetbal

NEC boekt bij FC Utrecht eerste competitiezege sinds augustus

UTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.

13 minuten geleden
Internazionale weer tweede in Serie A na zege op Como

MILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.

1 uur geleden
Zirkzee scoort in doelpuntrijk gelijkspel Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.

1 uur geleden
PSV pakt na eenvoudige zege op Cambuur leiding in de Eredivisie

LEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.

3 uur geleden
Meerdink met twee treffers aan basis zege AZ op FC Groningen

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.

3 uur geleden
Scheidsrechter Kooij erkent na duel Twente - Ajax fout

ENSCHEDE (ANP) - Scheidsrechter Joey Kooij baalde van zijn optreden in het thuisduel van FC Twente tegen Ajax (2-2). Bij een voorsprong van 1-2 voor de bezoekers onderbrak hij een veelbelovende aanval van de thuisploeg omdat hij van videoscheidsrechter Dennis Higler hoorde dat Wout Weghorst een strafschop had veroorzaakt. Bij het zien van de beelden zag hij het anders. Geen penalty voor Ajax, maar FC Twente was vooral boos dat hen de gelijkmaker was ontnomen.

3 uur geleden
Weghorst: blij met benutte strafschop en zeer verdiend punt

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst speelde een hoofdrol in het thuisduel van FC Twente tegen zijn oude club Ajax (2-2). "Ik ben blij dat ik ons een zeer verdiend punt heb kunnen bezorgen", zei hij.

4 uur geleden