Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum na blessure terug bij Paris Saint-Germain

Wijnaldum na blessure terug bij Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum kan zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Lens zijn rentree maken bij Paris Saint-Germain. De middenvelder van Oranje miste de laatste twee duels vanwege een knieblessure. Zonder Wijnaldum won PSG vorige week bij Saint-Étienne (1-3), maar liet het midweeks punten liggen tegen Nice (0-0).

Trainer Mauricio Pochettino kan geen beroep doen op Neymar, die zo'n twee maanden aan de kant staat met een enkelblessure, en Sergio Ramos ontbreekt ook tegen Lens. De 35-jarige Spaanse verdediger maakte tegen Saint-Étienne zijn eerste speelminuten dit seizoen, maar hield daar spierklachten aan over. Ander Herrera en Julian Draxler staan ook aan de kant bij de koploper van de Franse voetbalcompetitie.

Meer uit Voetbal

Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

2 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

2 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

4 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

4 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

5 uur geleden
Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

6 uur geleden