Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum na blessure terug bij Paris Saint-Germain

Wijnaldum na blessure terug bij Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum kan zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Lens zijn rentree maken bij Paris Saint-Germain. De middenvelder van Oranje miste de laatste twee duels vanwege een knieblessure. Zonder Wijnaldum won PSG vorige week bij Saint-Étienne (1-3), maar liet het midweeks punten liggen tegen Nice (0-0).

Trainer Mauricio Pochettino kan geen beroep doen op Neymar, die zo'n twee maanden aan de kant staat met een enkelblessure, en Sergio Ramos ontbreekt ook tegen Lens. De 35-jarige Spaanse verdediger maakte tegen Saint-Étienne zijn eerste speelminuten dit seizoen, maar hield daar spierklachten aan over. Ander Herrera en Julian Draxler staan ook aan de kant bij de koploper van de Franse voetbalcompetitie.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

2 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

4 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

5 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

9 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

12 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

13 uur geleden