Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum leidt met goal zege van AS Roma op Sampdoria in

Wijnaldum leidt met goal zege van AS Roma op Sampdoria in

ROME (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt een zege van AS Roma op Sampdoria ingeleid. De middenvelder opende in de tweede helft met een kopbal de score. Paulo Dybala maakte er vlak voor tijd uit een penalty, versierd door Wijnaldum, 2-0 van. Stephan El Shaarawy bracht diep in blessuretijd de eindstand op 3-0.

Wijnaldum kopte in de 57e minuut van dichtbij, via de grond, raak na een indraaiende voorzet van de Serviër Nemanja Matic. Het was voor de Rotterdammer zijn tweede doelpunt van het seizoen. Drie weken geleden was hij ook trefzeker in de met 4-3 verloren thuiswedstrijd tegen Sassuolo. Wijnaldum maakte bijna twee maanden geleden zijn rentree na een scheenbeenblessure, die hem maanden langs de kant hield. Hij speelde tegen Sampdoria pas zijn achtste wedstrijd van het seizoen, waarvan zijn vijfde als basisspeler.

De 32-jarige Wijnaldum werd door bondscoach Ronald Koeman weer bij Oranje gehaald. Hij had eind maart, tijdens de afgelopen interlandperiode, zowel tegen Frankrijk als tegen Gibraltar een basisplaats.

Tien man

Kort voordat Wijnaldum tot scoren was gekomen, moest Sampdoria met tien man verder na de tweede gele kaart voor de Colombiaan Jeison Murillo. Aan de zijde van Sampdoria viel Sam Lammers halverwege de tweede helft in.

AS Roma kwam op gelijke hoogte met nummer 3 Internazionale, dat zich zaterdag op eigen veld liet verrassen door Fiorentina (0-1). Beide clubs hebben 50 punten. AC Milan, dat later op de avond koploper Napoli treft, heeft er 2 minder.

Meer uit Voetbal

Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

9 minuten geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

12 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

14 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

14 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

21 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 dag geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

1 dag geleden