Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wijnaldum leidt met goal zege van AS Roma op Sampdoria in

Wijnaldum leidt met goal zege van AS Roma op Sampdoria in

ROME (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt een zege van AS Roma op Sampdoria ingeleid. De middenvelder opende in de tweede helft met een kopbal de score. Paulo Dybala maakte er vlak voor tijd uit een penalty, versierd door Wijnaldum, 2-0 van. Stephan El Shaarawy bracht diep in blessuretijd de eindstand op 3-0.

Wijnaldum kopte in de 57e minuut van dichtbij, via de grond, raak na een indraaiende voorzet van de Serviër Nemanja Matic. Het was voor de Rotterdammer zijn tweede doelpunt van het seizoen. Drie weken geleden was hij ook trefzeker in de met 4-3 verloren thuiswedstrijd tegen Sassuolo. Wijnaldum maakte bijna twee maanden geleden zijn rentree na een scheenbeenblessure, die hem maanden langs de kant hield. Hij speelde tegen Sampdoria pas zijn achtste wedstrijd van het seizoen, waarvan zijn vijfde als basisspeler.

De 32-jarige Wijnaldum werd door bondscoach Ronald Koeman weer bij Oranje gehaald. Hij had eind maart, tijdens de afgelopen interlandperiode, zowel tegen Frankrijk als tegen Gibraltar een basisplaats.

Tien man

Kort voordat Wijnaldum tot scoren was gekomen, moest Sampdoria met tien man verder na de tweede gele kaart voor de Colombiaan Jeison Murillo. Aan de zijde van Sampdoria viel Sam Lammers halverwege de tweede helft in.

AS Roma kwam op gelijke hoogte met nummer 3 Internazionale, dat zich zaterdag op eigen veld liet verrassen door Fiorentina (0-1). Beide clubs hebben 50 punten. AC Milan, dat later op de avond koploper Napoli treft, heeft er 2 minder.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

11 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

12 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

12 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

12 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

12 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

13 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

13 uur geleden