Wijnaldum is nog steeds gelukkig bij Liverpool
BOEDAPEST (ANP) - Een dag voor de ontmoeting van Liverpool met Leipzig in de Champions League kan Georginio Wijnaldum nog weinig zeggen over zijn toekomst. "Er is geen nieuws", aldus de international van Oranje, wiens contract bij de Engelse kampioen afloopt. "Het enige dat ik kan zeggen is dat ik me hier nog steeds gelukkig voel."
"Op zich is er geen reden om weg te gaan", zei Wijnaldum. "Ik ben blij met de spelers, de trainers, de club en de fans. Het is ook geen beslissing die je zomaar in een dag neemt. Er zijn heel veel factoren die meespelen. Bijvoorbeeld dat er nog onderhandelingen moeten worden gevoerd. Eerlijk gezegd is dit ook niet wat mij het meeste bezighoudt. Het gaat niet goed met Liverpool de laatste weken, dat is iets wat we samen eerst moeten zien te veranderen. We moeten weer gaan winnen."
Liverpool is in de Premier League bezig aan een desastreuze serie, onder meer met zes nederlagen in eigen huis op rij. Wijnaldum: "Ik denk dat iedereen aan ons kan zien dat dit ons bijzonder hard heeft geraakt. Er is nog steeds veel vertrouwen in het elftal en in elkaar. Maar uiteraard wel minder dan het was. We weten belangrijke oorzaken, zoals de vele blessure en de besmettingen met het coronavirus die we hebben gehad. Er is een situatie ontstaan die we niet kennen. We zijn gewend wedstrijden en prijzen te winnen."
Liverpool speelt de thuiswedstrijd tegen Leipzig vanwege de coronamaatregelen in Boedapest. Het eerste duel, ook in de Hongaarse hoofdstad, won de formatie van trainer Jürgen Klopp met 2-0. "Natuurlijk kan de Champions League ons seizoen nog redden", zegt Wijnaldum. "Deze prijs heeft van het begin van het seizoen hoog op onze lijst gestaan. Maar er is een verschil tussen willen en kunnen. We weten allemaal dat het heel moeilijk gaat worden."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
5 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
10 minuten geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
17 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
19 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
21 uur geleden