Wijnaldum in de basis bij Liverpool, Kluivert op bank bij Leipzig
BOEDAPEST (ANP) - Georginio Wijnaldum begint om 21.00 uur met Liverpool aan de uitwedstrijd in de Champions League tegen RB Leipzig. De middenvelder heeft net zoals de laatste wedstrijden weer een basisplaats van zijn trainer Jürgen Klopp gekregen.
Alisson Becker verdedigt het doel van Liverpool, ondanks zijn matige optredens in de laatste weken. Klopp kan in Boedapest, waar het duel vanwege coronamaatregelen wordt gespeeld, geen beroep doen op de geblesseerde Virgil van Dijk, Joe Gomez, Joel Matip, Fabinho, Naby Keïta en James Milner. Bij RB Leipzig start Justin Kluivert op de bank.
Opstellingen:
RB Leipzig: Gulácsi; Mukiele, Upamecano en Klostermann; Adams, Sabitzer, Kampl, Haidara en Angeliño; Nkunku en Olmo.
Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Kabak, Henderson en Robertson; Wijnaldum, Thiago en Jones; Salah, Firmino en Mané.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
1 uur geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
2 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
7 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
17 uur geleden