Wijnaldum in de basis bij Liverpool, Kluivert op bank bij Leipzig
BOEDAPEST (ANP) - Georginio Wijnaldum begint om 21.00 uur met Liverpool aan de uitwedstrijd in de Champions League tegen RB Leipzig. De middenvelder heeft net zoals de laatste wedstrijden weer een basisplaats van zijn trainer Jürgen Klopp gekregen.
Alisson Becker verdedigt het doel van Liverpool, ondanks zijn matige optredens in de laatste weken. Klopp kan in Boedapest, waar het duel vanwege coronamaatregelen wordt gespeeld, geen beroep doen op de geblesseerde Virgil van Dijk, Joe Gomez, Joel Matip, Fabinho, Naby Keïta en James Milner. Bij RB Leipzig start Justin Kluivert op de bank.
Opstellingen:
RB Leipzig: Gulácsi; Mukiele, Upamecano en Klostermann; Adams, Sabitzer, Kampl, Haidara en Angeliño; Nkunku en Olmo.
Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Kabak, Henderson en Robertson; Wijnaldum, Thiago en Jones; Salah, Firmino en Mané.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
34 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.
3 uur geleden