Wijnaldum: beledigingen op sociale media droegen bij aan vertrek
LIVERPOOL (ANP) - Beledigingen op sociale media hebben bijgedragen aan het vertrek van Georginio Wijnaldum bij Liverpool. De international van Oranje zei dat hij "van een deel van de eigen fans weinig liefde ondervond." Hij vertrok eind vorige seizoen transfervrij bij de club en tekende bij Paris Saint-Germain.
Wijnaldum, die met Liverpool onder meer de Premier League en de Champions League won, zei tegen The Times: "Elke dag heb ik alles gegeven. Liverpool betekende heel veel voor mij. Maar er waren momenten dat ik geen waardering en genegenheid voelde. Vooral de laatste twee jaar. Het kwam uit een bepaalde hoek. Ik heb het dan niet over mijn teamgenoten, of andere mensen bij de club. Zij hielden van mij."
"Maar fans in het stadion en de fans op sociale media zijn twee verschillende groepen", vervolgde Wijnaldum. "In het stadion was het geweldig. Als we verloren kreeg ik op sociale media echter altijd de schuld, vooral de laatste tijd. Men riep dat ik toch weg zou willen, hetgeen niet waar was. Ik zou willen dat iedereen zich had gerealiseerd wat ik deed om fit te zijn en elke wedstrijd te spelen. Helaas was dat niet zo."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
9 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
18 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden