Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenster Wiebes aan kop in UAE Tour na tweede etappewinst

Wielrenster Wiebes aan kop in UAE Tour na tweede etappewinst

MADINAT ZAYED (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. Donderdag pakte de Nederlandse, die rijdt voor SD Worx - Protime, al de eerste rit en de rode trui.

Wiebes was vrijdag in de Verenigde Arabische Emiraten de snelste over ruim 113 kilometer. De 24-jarige renster kwam na bijna 2,5 uur als eerste over de finish, gevolgd door Chiara Consonni en Clara Copponi uit Italië. Consonni staat tweede in het algemeen klassement.

"De laatste kilometer maakte het vandaag moeilijk om te winnen", zei Wiebes na afloop. "Vlak bij me in de buurt was een crash, dus ik moest oppassen. Ik begon mijn sprint vrij vroeg, maar het liep uiteindelijk allemaal goed af."

De Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten duurt nog tot en met zondag.

Meer uit Sport

Tourwinnares Ferrand-Prévot verlengt bij Visma-Lease a Bike

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenster Pauline Ferrand-Prévot (34) heeft haar contract bij de Nederlandse ploeg Visma-Lease a Bike verlengd. De Française won vorig jaar de Tour de France Femmes in haar debuutjaar voor de ploeg. Ze tekende bij tot 2028.

1 uur geleden
Noren zorgen met zeventien gouden medailles voor record op Spelen

MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft bij de Olympische Spelen in Milaan voor een record gezorgd. Biatleet Johannes Dale Skjevdal won het onderdeel 15 kilometer massastart en bezorgde zijn land daarmee de zeventiende gouden medaille.

1 uur geleden
Wielrenner Milan sprint opnieuw naar ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn tweede etappezege op rij geboekt in de UAE Tour. In een vlakke etappe over 168 kilometer rond Dubai was Milan de snelste in de eindsprint.

2 uur geleden
Freestyleskiër Hess maakt 'L'-teken nadat Trump hem loser noemt

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Amerikaanse freestyleskiër Hunter Hess heeft vrijdag gezegd dat hij "extra gemotiveerd" was nadat Donald Trump hem een "echte loser" had genoemd. Dat deed de Amerikaanse president nadat Hess had verklaard met gemengde gevoelens Amerika bij de Winterspelen te vertegenwoordigen in het huidige politieke klimaat.

2 uur geleden
Wielerploeg Tietema maakt in Giro debuut in grote ronde

MILAAN (ANP) - Unibet Rose Rockets, de wielerploeg van Bas Tietema, mag zijn debuut maken in een grote ronde. De ploeg heeft een wildcard ontvangen voor de Giro d'Italia, die op 8 mei van start gaat in Bulgarije.

4 uur geleden
Oekraïne boycot opening Paralympische Spelen door deelname Russen

KYIV (ANP) - De Oekraïense delegatie zal niet deelnemen aan de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen in Milaan. Ook eist het Oekraïense nationale paralympisch comité dat de Oekraïense vlag niet wordt gebruikt tijdens die ceremonie. Woensdag liet de Oekraïense overheid al weten geen regeringsfunctionarissen af te laten reizen naar Milaan voor de Paralympische Spelen.

7 uur geleden
Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

17 uur geleden