Wielrenster Vos eindigt in Ronde van Valencia opnieuw als tweede
LA VALL D'UIXÓ (ANP) - Wielrenster Marianne Vos is ook in de tweede etappe van de Ronde van Valencia als tweede gefinisht. De Nederlandse renster van Visma - Lease a Bike moest in de rit naar La Vall d'Uixó alleen Marlen Reusser voor laten gaan.
De Zwitserse van SD Worx-Protime ontsnapte laat in de koers uit een kopgroep en bleef in het vervolg buiten het zicht. Vos won na 117 kilometer koers de sprint van de achtervolgers. Donderdag eindigde ze in een massasprint achter Elisa Balsamo.
De 36-jarige Vos neemt in Spanje voor het eerst deel aan een wegwedstrijd sinds de WK in Glasgow vorig jaar. Ze onderging een operatie aan een heupslagader en besloot het veldrijden deze winter te laten schieten.
De Ronde van Valencia duurt tot en met zondag.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
18 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
22 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geleden