Wielrenster Guazzini breekt bekken bij verkenning Parijs-Roubaix
ROUBAIX (ANP) - De Italiaanse wielrenster Vittoria Guazzini heeft tijdens de verkenning voor Parijs-Roubaix een bekkenbreuk opgelopen bij een valpartij. Haar Franse ploeg FDJ - Suez meldt dat de 22-jarige renster in de buurt van finishplaats Roubaix ten val kwam en werd afgevoerd naar het ziekenhuis.
Haar team noemt het wegvallen van Guazzini "een groot verlies". De Italiaanse is bezig aan haar tweede seizoen in Franse loondienst. Ze haalde dit voorjaar het podium van de koersen Le Samyn en de Trofeo Alfredo Binda (telkens derde), werd vorige week vierde in Dwars door Vlaanderen en eerder zevende in de Ronde van Drenthe.
Parijs-Roubaix voor vrouwen vindt zaterdag voor de derde keer plaats, een dag voor de mannen. Vorig jaar won de Italiaanse Elisa Longo Borghini, voor de Belgische Lotte Kopecky. Die is dit jaar, na haar tweede opeenvolgende zege in de Ronde van Vlaanderen, opnieuw een van de favorietes.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.
26 minuten geledenWOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiër James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.
1 uur geledenURAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.
4 uur geledenDUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.
23 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev staat in de derde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de eveneens 28-jarige Fransman Alexandre Müller: 6-3 4-6 6-3 6-4. Zverev speelt in de derde ronde tegen de Brit Cameron Norrie, die in vier sets won van de Amerikaan Emilio Nava.
1 dag geleden