Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenners Yates en Sivakov uit Vuelta na coronabesmetting

Wielrenners Yates en Sivakov uit Vuelta na coronabesmetting

ELPOZO ALIMENTACIÓN (ANP) - Wielrenners Simon Yates en Pavel Sivakov gaan niet meer van start in de elfde etappe van de Ronde van Spanje. De Britse wielrenner van BikeExchange-Jayco en de voor Frankrijk rijdende Rus van Ineos Grenadiers hebben positief getest op het coronavirus, melden de teams.

Yates stond na de tijdrit van dinsdag vijfde in het algemeen klassement. De winnaar van de Vuelta van 2018 had een achterstand van 4.50 minuten op klassementsleider Remco Evenepoel uit België. Sivakov stond negende op 7.06 van Evenepoel. Hij eindigde dinsdag nog als vijfde in de tijdrit.

De 30-jarige Yates kreeg gedurende de avond lichte klachten en had in de ochtend een positieve test. De ploeg laat weten dat er meerdere testen zullen worden gedaan om te letten op de veiligheid en gezondheid van de andere renners en stafleden.

De Spaanse ploeg Equipo Kern Pharma raakte in een keer drie renners kwijt door coronabesmettingen. Het gaat om de Spanjaarden Roger Adrià, Hector Carretero en Pau Miquel. In totaal zijn er nu 31 uitvallers in de Ronde van Spanje. Veel renners gingen niet meer van start vanwege een coronabesmetting, onder wie de Nederlanders Daan Hoole en Wout Poels.

Meer uit Sport

Janko Franjic derde remmer Nederlandse viermansbob op Spelen

ARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.

1 uur geleden
Duitse tennistopper Zverev naar derde ronde van Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev staat in de derde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de eveneens 28-jarige Fransman Alexandre Müller: 6-3 4-6 6-3 6-4. Zverev speelt in de derde ronde tegen de Brit Cameron Norrie, die in vier sets won van de Amerikaan Emilio Nava.

2 uur geleden
Deen Lund Andresen sprint naar zege in eerste rit Tour Down Under

TANUNDA (ANP/BELGA) - De Deen Tobias Lund Andresen heeft de eerste etappe van de Tour Down Under gewonnen. De renner van Decathlon CMA CGM was na 121 kilometer in de sprint in het Australische Tanunda sneller dan topfavorieten Matthew Brennan (Visma-Lease a Bike) en de Australiër Sam Welsford. De Nederlander Danny van Poppel liep het podium nipt mis en werd vierde.

5 uur geleden
Alcaraz en Sabalenka zonder setverlies verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Lijstaanvoerders Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka hebben zich zonder setverlies geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De Spanjaard Alcaraz versloeg de Duitser Yannick Hanfmann in Melbourne in een kleine drie uur (7-6 (4) 6-3 6-2), Sabalenka uit Belarus had nog minder moeite met de Chinese qualifier Bai Zhuoxuan (6-3 6-1). De tweevoudig winnares was na een uur en een kwartier klaar.

5 uur geleden
Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

23 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

1 dag geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

1 dag geleden