
Wielrenners Haig en Gogl eerste uitvallers Tour de France
ARENBERG (ANP) - De Tour de France heeft zijn eerste twee uitvallers. De Oostenrijker Michael Gogl (Alpecin-Deceuninck) en de Australiër Jack Haig (Bahrain Victorious) hebben in de vijfde etappe de finish niet gehaald. Ze waren betrokken bij valpartijen in de kasseienrit en liepen dusdanige verwondingen op, dat zijn moesten afstappen.
Hun ploegen maakten op Twitter melding van de opgaves, maar konden nog geen details geven over de aard van de verwondingen. Alpecin gaf aan dat Gogl nader medisch onderzoek ondergaat in het ziekenhuis van Valenciennes.
Haig ging voor een goed eindklassement. Hij eindigde vorig jaar als derde in de Ronde van Spanje. Het peloton in de Tour telt door de twee uitvallers nog 174 renners.
Meer uit Sport
N i e u w bericht, meer informatie na 4e alinea
5 uur geledenN i e u w bericht, meer informatie na 2e alinea
5 uur geledenTORONTO (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft op het WTA-toernooi van Toronto in haar partij tegen Kaia Kanepi in de eerste ronde opgegeven met een blessure. De Japanse voormalig nummer 1 van de wereld stond op dat moment met 7-6 (4) 3-0 achter tegen de tennisster uit Estland.
6 uur geledenTORONTO (ANP/RTR) - De Amerikaanse tennisster Cprijst Serena Williams en haar familie dat ze het pad hebben gebaand voor de volgende generatie van zwarte tennissters. Williams kondigde eerder op de dag haar naderende afscheid van de tennissport aan.
8 uur geledenTORONTO (ANP/RTR) - Voormalig tenniskampioenen als Billie Jean King en John McEnroe zijn vol lof over Serena Williams die in een interview met Vogue aangaf dat ze zich opmaakt voor haar afscheid. "Als Serena stopt met tennissen zal ze de sport verlaten als de grootste speelster", zei King.
9 uur geledenAMERSFOORT (ANP) - Femke Bol komt op de EK atletiek in München in actie op de 400 meter en de 400 meter horden. Dat heeft de Nederlands recordhoudster op beide afstanden laten weten via Instagram. Daarnaast zal ze waarschijnlijk ook meedoen aan de 4x400 meter estafette.
10 uur geledenHELSINGØR (ANP) - Marianne Vos heeft de eerste etappe van de Ronde van Scandinavië op haar naam geschreven. De 35-jarige wielrenster van Jumbo-Visma was de beste in de massasprint na een rit van 145,6 kilometer van Kopenhagen naar Helsingør in Denemarken. Ze bleef de Amerikaanse Megan Jastrab en de Belgische Shari Bossuyt.
12 uur geleden