Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenners Haig en Gogl eerste uitvallers Tour de France

Wielrenners Haig en Gogl eerste uitvallers Tour de France

ARENBERG (ANP) - De Tour de France heeft zijn eerste twee uitvallers. De Oostenrijker Michael Gogl (Alpecin-Deceuninck) en de Australiër Jack Haig (Bahrain Victorious) hebben in de vijfde etappe de finish niet gehaald. Ze waren betrokken bij valpartijen in de kasseienrit en liepen dusdanige verwondingen op, dat zijn moesten afstappen.

Hun ploegen maakten op Twitter melding van de opgaves, maar konden nog geen details geven over de aard van de verwondingen. Alpecin gaf aan dat Gogl nader medisch onderzoek ondergaat in het ziekenhuis van Valenciennes.

Haig ging voor een goed eindklassement. Hij eindigde vorig jaar als derde in de Ronde van Spanje. Het peloton in de Tour telt door de twee uitvallers nog 174 renners.

Meer uit Sport

Evenepoel wint tijdrit Tour, Van der Poel verliest gele trui

CAEN (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijfde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een individuele tijdrit over 33 kilometer met start en finish in Caen. De olympisch en wereldkampioen tijdrijden van Soudal Quick-Step kwam tot een tijd van 36 minuten en 42 seconden en was zestien tellen sneller dan de Sloveen Tadej Pogacar. De Italiaan Edoardo Affini werd derde.

35 minuten geleden
Verstappen bedankt ontslagen Horner in bericht op social media

AMSTERDAM (ANP) - Max Verstappen heeft via zijn sociale media kort gereageerd op het ontslag van Red Bull-teambaas Christian Horner. Viervoudig wereldkampioen Verstappen plaatste op Instagram en X een foto van zichzelf en Horner en bedankte de Brit in de begeleidende tekst.

1 uur geleden
Trainer Ancelotti krijgt jaar celstraf voor belastingfraude

MADRID (ANP/AFP) - Een Spaanse rechtbank heeft voormalig Real Madrid-trainer Carlo Ancelotti woensdag veroordeeld tot een jaar celstraf voor belastingfraude uit 2014. De huidige bondscoach van Brazilië hoeft deze straf niet uit te zitten.

1 uur geleden
Australische Gigante verrast met zege in bergrit Giro

PIANEZZE (ANP) - De Australische Sarah Gigante heeft de vierde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. Het was een rit van Castello Tesino naar Pianezze met een aankomst bergop. De 24-jarige renster van AG Insurance - Soudal verraste haar medevluchtsters met een aanval enkele kilometers onder de top. De Italiaanse Elisa Longo Borghini versloeg de Zwitserse Marlen Reusser in de strijd om de tweede plaats.

3 uur geleden
Tijdrit in Tour begonnen, Van der Poel start om 17.00 uur

CAEN (ANP) - De Kazach Jevgeni Fedorov is woensdag kort na 13.00 uur als eerste renner van start gegaan in de vijfde etappe van de Tour de France. Het is een individuele tijdrit over 33 kilometer met start en finish in Caen. Om 17.00 uur is Mathieu van der Poel als laatste aan de beurt. De Nederlander is de leider van het algemeen klassement en draagt de gele trui.

4 uur geleden
Mekies volgt Horner op als teambaas bij F1-renstal Red Bull

MILTON KEYNES (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull heeft Christian Horner per direct weggestuurd. Laurent Mekies, die teambaas was bij zusterteam Racing Bulls, volgt Horner op, zo maakte zijn oude team bekend.

6 uur geleden
Titelverdediger Alcaraz naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.

21 uur geleden