Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Van Poppel grijpt naast zege na declassering in Turkije

Wielrenner Van Poppel grijpt naast zege na declassering in Turkije

ANTALYA (ANP) - Wielrenner Danny van Poppel heeft naast de zege gegrepen in de derde etappe in de Ronde van Turkije. De 30-jarige Nederlander van Bora-hansgrohe was na 147,4 kilometer tussen Fethiye en Marmaris de beste in de sprint, maar werd teruggezet omdat hij de Italiaan Giovanni Lonardi had gehinderd. De Italiaan Enrico Zanoncello werd tweede, voor de Duitser Max Kanter.

Na het heuvelachtige deel van de etappe met drie klimmetjes werden de vluchters teruggegrepen en was het in Marmaris aan de sprinters. Ramon Sinkeldam en Robbe Ghys van Alpecin-Deceuninck trokken de sprint aan, maar Van Poppel had de beste versnelling, al week hij licht van zijn lijn af. De Italiaan Lonardi vond dat hij door de Nederlander was gehinderd en tekende met succes protest aan.

Lonardi pakt door de zege ook de leiding in de rittenkoers. De Ronde van Turkije duurt tot en met zondag.

Meer uit Sport

Onderscheiding voor inspirerende paralympisch zwemster Bruinsma

ARNHEM (ANP) - Paralympisch zwemster Liesette Bruinsma heeft maandag de Pahud de Mortanges Trofee in ontvangst mogen nemen, een onderscheiding die sportkoepel NOC*NSF uitreikt aan de sporter die zich een inspirerend voorbeeld heeft getoond.

4 uur geleden
Zorgen Nederlandse Loterij na nieuwe recordafdracht aan NOC*NSF

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft over 2024 een afdracht van 54,6 miljoen euro ontvangen van de Nederlandse Loterij. Dat maakte Arjan Blok, CEO van de aanbieder van kansspelen, bekend tijdens de algemene ledenvergadering op Papendal. De bijdrage betekende opnieuw een record na de 52,6 miljoen die vorig jaar vanuit de loterij naar de Nederlandse sport ging.

6 uur geleden
Tennisser Van Rijthoven strandt in kwalificaties Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Tim van Rijthoven is in de eerste ronde van het kwalificatietoernooi voor Roland Garros gestrand. De 28-jarige Nederlander ging met 6-7 (4) 0-6 onderuit tegen de Fransman Sascha Gueymard Wayenburg, de nummer 261 van de wereld.

7 uur geleden
Schouten staakt schaatsproject om gezondheid zoontje

DEN HAAG (ANP) - Drievoudig olympisch schaatskampioene Irene Schouten heeft haar project om een eigen marathonploeg op te zetten stopgezet in het belang van de gezondheid van haar zoontje Dirk. Dat laat de 32-jarige Noord-Hollandse weten op Instagram.

10 uur geleden
NOC*NSF ziet sportdeelname stabiliseren

ARNHEM (ANP) - Het aantal mensen dat in Nederland met regelmaat sport, is het afgelopen jaar stabiel gebleven. Dat blijkt uit het maandag gepresenteerde rapport 'Zo sport Nederland 2024' dat de sportdeelname en ledenaantallen van sportverenigingen jaarlijks op een rijtje zet.

10 uur geleden
Tennisser De Jong is Van de Zandschulp voorbij op wereldranglijst

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft Botic van de Zandschulp op de wereldranglijst ingehaald. De 24-jarige Nederlander bereikte vorige week de derde ronde van het masterstoernooi van Rome en steeg op de ranking van de 93e naar de 87e positie. Van de Zandschulp leverde juist vier plaatsen in en is nu de mondiale nummer 89. Tallon Griekspoor blijft de beste Nederlander, op de 34e plek.

17 uur geleden
Tennisser Alcaraz verslaat teruggekeerde Sinner in finale Rome

ROME (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) heeft voor het eerst het masterstoernooi in Rome op zijn naam geschreven. De nummer 3 van de wereld was in de finale met 7-6 (5) 6-1 te sterk voor de Italiaan Jannik Sinner, die zijn eerste toernooi speelde na een dopingschorsing van drie maanden.

1 dag geleden