Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Van Baarle mist ook Ronde van Vlaanderen

Wielrenner Van Baarle mist ook Ronde van Vlaanderen

BRUGGE (ANP) - Dylan van Baarle moet ook de Ronde van Vlaanderen overslaan. De renner van Jumbo-Visma is nog altijd niet volledig hersteld van de verwondingen die hij opliep door een val vorige week in de E3 Saxo Classic. Hij heeft last van een pijnlijke knie en heup en sloeg woensdag uit voorzorg al Dwars door Vlaanderen over.

Van Baarle won dit voorjaar de Vlaamse openingswedstrijd Omloop het Nieuwsblad. De 30-jarige Zuid-Hollander eindigde vorig jaar als tweede in de Ronde van Vlaanderen. Hij won twee weken daarna Parijs-Roubaix.

Jumbo-Visma zet zondag in de 107e editie van de Vlaamse klassieker alles op de Belg Wout van Aert, die aast op zijn eerste zege in 'Vlaanderens Mooiste'. Hij krijgt hulp van de Fransman Christophe Laporte, de Belgen Tiesj Benoot, Tosh van der Sande en Nathan van Hooydonck, de Italiaan Edoardo Affini en Tim van Dijke.

Aderlating

Laporte is in topvorm. Hij wist afgelopen week Gent-Wevelgem en Dwars door Vlaanderen te winnen. Van Aert was de sterkste in de E3 Saxo Classic.

"Het wegvallen van Van Baarle is een serieuze aderlating voor de ploeg", zei Van Aert op zijn persconferentie. "In de lange klassiekers heeft hij bewezen dat hij een meerwaarde is. Het is aan ons om dit nu goed op te vangen."

Meer uit Sport

WK korfbal 2027 in 12 Nederlandse speelsteden, finale in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.

32 minuten geleden
Tennisser Cobolli ten koste van Zverev naar finale München

MÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.

1 uur geleden
Peet helpt korfballers DVO aan eerste landstitel in de zaal

ROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.

1 uur geleden
Turnster Sanne Wevers werkt aan comeback met oog op WK Rotterdam

DUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.

10 uur geleden
Dopingautoriteit onderzoekt tennisster Vondrousova na missen test

LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.

20 uur geleden
Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

22 uur geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

1 dag geleden