Wielrenner Van Aert start met veel vertrouwen in Milaan-Sanremo
MILAAN (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert kijkt uit naar Milaan-Sanremo, zaterdag het eerste zogenoemde wielermonument van het seizoen. "Mijn voorbereiding is verlopen zoals ik dat wilde, ik start met veel vertrouwen", aldus de Belg, die geldt als favoriet.
Van Aert heeft in alle rust kunnen toeleven naar La Primavera. "Na Parijs-Nice was ik behoorlijk moe", zegt hij in een verklaring van zijn Nederlandse team Jumbo-Visma. "Maar ik heb me optimaal kunnen voorbereiden. Ik heb zondag nog hard gekoerst, maar woensdag voelde ik me weer fit. Ik heb goed kunnen rusten, heb ontspanning kunnen zoeken bij mijn familie en ik heb er leuke dagen opzitten."
Vertrouwen heeft hij ook in de renners om hem heen. "Het is de eerste keer dat ik echt met zo'n sterke ploeg hier aan de start sta. Daardoor zal ik me lang kunnen sparen. Dat is in elke koers belangrijk, maar in Milaan-Sanremo toch nog net iets belangrijker. Primoz Roglic zal er ook staan. Voor mij is hij een van de beste renners van de wereld. Als je zo iemand erbij hebt, dan betekent dat veel."
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
7 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
12 uur geleden