Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Van Aert keert terug in Amstel Gold Race

Wielrenner Van Aert keert terug in Amstel Gold Race

ALICANTE (ANP) - Wout van Aert neemt dit jaar opnieuw deel aan de Amstel Gold Race. Dat vertelde hij tijdens de teampresentatie van zijn ploeg Jumbo-Visma in Alicante. De Belg won de Nederlandse klassieker het afgelopen jaar. Vanwege de Franse verkiezingen staat de Gold Race dit jaar gepland tussen de Ronde van Vlaanderen en de met een week uitgestelde keienklassieker Parijs-Roubaix in. Het was een overweging om de Gold Race daarom over te slaan.

Van Aert begint zijn wegseizoen in de Omloop Het Nieuwsblad en start daarna in Parijs-Nice. Daarom laat hij de Strade Bianche, de koers die hij in 2020 won, schieten. "Dit lijkt ons de beste voorbereiding op de klassiekers. Mijn ambitie is een van de 'monumenten' te winnen. Ik rijd achtereenvolgens Milaan-San Remo, de Ronde van Vlaanderen, de Gold Race en Parijs-Roubaix. Met het oog op die laatste wedstrijd hebben we wel nagedacht over al dan niet deelnemen aan de Gold Race. Maar het is ook zonde om die wedstrijd te laten schieten. Ik maak van San Remo tot Roubaix één lang piekmoment."

Van Aert beëindigde afgelopen zondag zijn veldritseizoen met het behalen van de Belgische titel. De Omloop Het Nieuwsblad is op 26 februari.

Meer uit Sport

Voetbalsters beginnen WK-kwalificatie met gelijkspel in Polen

GDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.

3 uur geleden
Profar na bericht over doping uit basis Nederlands honkbalteam

SARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.

4 uur geleden
Honkbalinternational Profar in aanloop naar WBC positief getest

ATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.

4 uur geleden
Paralympiërs gehinderd in reis naar Milaan door oorlog Iran

MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.

14 uur geleden
Petit en Kampschreur vlaggendragers voor Paralympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

14 uur geleden
Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

1 dag geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

1 dag geleden