
Wielrenner Van Aert bij rentree tweede in Hamburg Cyclassics
HAMBURG (ANP) - De Belgische wielrenner Wout van Aert heeft zijn eerste wedstrijd na de Tour de France net niet kunnen winnen. De renner van de Nederlandse ploeg Jumbo-Visma eindigde in de 25e editie van de Duitse eendagskoers Hamburg Cyclassics als tweede. Hij moest na 204,7 kilometer de Oostenrijker Marco Haller van Bora-hansgrohe voor zich dulden in de eindsprint van een kopgroep van vijf. De Belg Quinten Hermans spurtte naar de derde plaats.
Van Aert werd een maand geleden in Parijs gehuldigd als winnaar van de groene trui in de Tour de France. De Belg won in de Tour drie etappes, waaronder de lange tijdrit op de voorlaatste dag. Hij nam na de Ronde van Frankrijk wat rust, ook met het oog op de WK van volgende maand in Australië.
De Duitse WorldTour-koers ontbrak vanwege corona twee jaar op de kalender.
Meer uit Sport
DÜSSELDORF (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn er bij het Europees kampioenschap in Düsseldorf niet in geslaagd de finale te bereiken. De Zweedse regerend olympisch kampioenen David Ahman en Jonatan Hellvig waren in twee sets te sterk voor de Nederlanders. Na een spannende eerste set (27-25) wonnen zij ook de tweede set: 21-17.
47 minuten geledenMONTREAL (ANP) - Tennisster Coco Gauff is verrassend uitgeschakeld in de achtste finales op het masterstoernooi van Montreal. De als eerste geplaatste Amerikaanse ging onderuit tegen de Canadese tiener Victoria Mboko. De nummer 85 van de wereld won overtuigend in twee sets: 6-1 6-4.
2 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De Nederlandse estafettezwemmers hebben zondag op de slotdag van de WK in Singapore de finale bereikt op de 4x100 meter wisselslag. Kai van Westering, Caspar Corbeau, Nyls Korstanje en Sean Niewold kwamen in de halve finales tot de vijfde tijd: 3.31,07, een Nederlands record.
3 uur geledenHENGELO (ANP) - Atleten Xavi Joy Mo-Ajok en Minke Bisschops hebben bij de Nederlandse kampioenschappen atletiek in Hengelo goud gepakt op de 100 meter.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen was na de kwalificaties van de GP in Hongarije niet te spreken over zijn wagen. De 27-jarige Nederlander sprak hoofdschuddend over de conditie van zijn RB21. "Alle sessies waren slecht. Iedere ronde. Dat was niet anders tijdens de kwalificaties", verzuchtte Verstappen tegen Viaplay.
18 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Charles Leclerc (27) was totaal verrast dat hij tijdens de kwalificatie van de GP van Hongarije poleposition wist te veroveren. "Dit had ik nooit verwacht. Ik heb er geen woorden voor", zei de Monegask van Ferrari in een flashinterview op de Hungaroring.
18 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen begint de Grote Prijs van Hongarije zondag vanaf de achtste plaats. Daarmee kreeg het optreden van de 27-jarige Nederlander in Boedapest na drie tegenvallende vrije trainingen tijdens de kwalificaties een teleurstellend vervolg. Charles Leclerc veroverde met zijn Ferrari de poleposition voor Oscar Piastri (McLaren).
19 uur geleden