Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Valter pakt als eerste Hongaar roze trui in Giro

Wielrenner Valter pakt als eerste Hongaar roze trui in Giro

ASCOLI PICENO (ANP) - Wielrenner Attila Valter kon bijna niet geloven dat hij na de zesde etappe van de Ronde van Italië de witte trui van het jongerenklassement inruilde voor de roze trui van de klassementsleider. "In de witte trui mogen rijden was al iets ongelooflijks, maar de roze trui is een droom voor iedere wielrenner", zei de Hongaar van Groupama-FDJ. "Dit is de eerste roze trui voor Hongarije. Ik kan niet trotser zijn."

Valter zei dat zijn ploeggenoten er in de ochtend al grapjes over maakten en dat hij het nauwelijks kon geloven. "Dat gaf me echter ook een beetje vertrouwen", zei de Hongaar. "Toen ik met de klassementsrenners aan de voet van de slotklim kwam, heb ik alleen nog maar gedacht aan de roze trui en heb ik alles eraan gedaan om er bij te blijven. De klim was niet te steil en we gingen in een goed tempo omhoog, zonder dat iemand demarreerde. Toen Egan Bernal en Remco Evenepoel aanvielen, was het nog minder dan 2 kilometer en ik wist dat ik een halve minuut had. Ik kan niet gelukkiger zijn."

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

5 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

5 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

9 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden