Wielrenner Trentin van CCC naar Team Emirates
LARUNS (ANP) - De Italiaanse wielrenner Matteo Trentin verruilt de CCC-ploeg na dit seizoen voor UAE Team Emirates. De sprinter, vorig jaar tweede op de WK in Yorkshire, ondertekende een contract voor twee jaar bij de ploeg van de Sloveense kopman Tadej Pogacar. Trentin (31) heeft in alle grote rondes al etappes gewonnen, waarvan drie in de Tour de France. De Italiaan wacht nog op zijn eerste ritzege in de Tour van dit jaar.
CCC stopt aan het einde van dit jaar als hoofdsponsor van de gelijknamige wielerploeg en dus is het voortbestaan van het team onzeker. In Team Emirates heeft Trentin alvast een nieuwe werkgever gevonden.
"Het is niet eenvoudig om in deze periode een team te vinden dat een langdurig en ambitieus project heeft", zei de Italiaan op de eerste rustdag in de Tour. "Ik hoop hier een bijdrage aan te kunnen leveren met goede resultaten. Mijn doelen voor de komende jaren? Ik heb nog 'unfinished business' op de WK, ik hoop het daar nog beter te doen dan vorig jaar. Ik wil ook pieken in Milaan-Sanremo, de Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix. En het is mijn doel om de groene trui in de Tour de France te winnen."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
13 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandiƫ. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geleden