Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Tolhoek verhuist van Jumbo-Visma naar Trek

Wielrenner Tolhoek verhuist van Jumbo-Visma naar Trek

LUXEMBURG (ANP) - Antwan Tolhoek zet zijn wielerloopbaan voort bij Trek-Segafredo. De 27-jarige Zeeuw komt over van Jumbo-Visma, de ploeg waarvoor hij sinds 2017 rijdt. Tolhoek tekent een contract voor twee jaar bij zijn nieuwe ploeg, waar hij onder anderen landgenoot Bauke Mollema als ploeggenoot treft.

Ploegleider Steven de Jongh van Trek-Segafredo kent Tolhoek al uit de tijd dat hij stage liep bij Tinkoff. "We zagen dat hij talent had en gaven hem in augustus 2015 een plaats als stagiair in de ploeg." Tolhoek was op dat moment pas 2,5 jaar wielrenner en werd nog te onervaren geacht voor een ploeg uit de WorldTour, aldus De Jongh die hem wel besloot aan te bevelen bij Roompot. Bij die ploeg debuteerde hij in 2016 in het profpeloton.

Nadat Tolhoek dat jaar de bergtrui in de Ronde van Zwitserland had veroverd, kreeg hij een contract bij Jumbo. In de Ronde van Zwitserland van 2019 boekte Tolhoek namens Jumbo-Visma zijn tot nu toe enige overwinning als wielerprof.

Meer uit Sport

Oud-winnaar De Minaur doet weer mee aan tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.

8 uur geleden
Wielerploeg Visma bevestigt vertrek sportief directeur Niermann

DEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.

8 uur geleden
Shorttracker De Laat (31) beëindigt carrière

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.

9 uur geleden
Andrejeva (19) speelt ervaren Cîrstea (36) weg op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.

9 uur geleden
EK waterpolo voor vrouwen in 2028 opnieuw in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.

10 uur geleden
Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

23 uur geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

1 dag geleden