Wielrenner Teunissen kon ontsnapte Mohoric niet meer achterhalen
LIBOURNE (ANP) - Mike Teunissen zat in de juiste ontsnapping van de dag in de negentiende etappe van de Tour de France. Achter ritwinnaar Matej Mohoric eindigde de 28-jarige wielrenner van Jumbo-Visma als vierde. "Vierde is eigenlijk net niets, maar slecht is het ook niet", zei hij tegen de NOS.
De Limburger, die twee jaar geleden de eerste Tourrit won in Brussel, baalde wel een beetje. "Ik kom natuurlijk niet iedere dag in die positie, dus dan moet je er vol voor gaan. Maar ik zat alleen in een grote groep. Je moet een beetje gokken en geluk hebben en dat had ik niet. Er waren veel sterke mannen en je kunt niet op alles reageren."
De aanval van Mohoric was volgens Teunissen goed getimed. "Hij ging op een lastig moment. Dat was een goede actie en je weet dat hij niet meer gaat stilvallen." De wielrenner probeerde nog een samenwerking tot stand te brengen, maar zag al snel dat andere renners niet meer vol doorreden. "Sommigen probeerden te demarreren en dan stopte het weer. Dat schoot niet zo veel op."
Meer uit Sport
ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
1 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
16 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 dag geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
2 dagen geleden