Wielrenner Teunissen kon ontsnapte Mohoric niet meer achterhalen
LIBOURNE (ANP) - Mike Teunissen zat in de juiste ontsnapping van de dag in de negentiende etappe van de Tour de France. Achter ritwinnaar Matej Mohoric eindigde de 28-jarige wielrenner van Jumbo-Visma als vierde. "Vierde is eigenlijk net niets, maar slecht is het ook niet", zei hij tegen de NOS.
De Limburger, die twee jaar geleden de eerste Tourrit won in Brussel, baalde wel een beetje. "Ik kom natuurlijk niet iedere dag in die positie, dus dan moet je er vol voor gaan. Maar ik zat alleen in een grote groep. Je moet een beetje gokken en geluk hebben en dat had ik niet. Er waren veel sterke mannen en je kunt niet op alles reageren."
De aanval van Mohoric was volgens Teunissen goed getimed. "Hij ging op een lastig moment. Dat was een goede actie en je weet dat hij niet meer gaat stilvallen." De wielrenner probeerde nog een samenwerking tot stand te brengen, maar zag al snel dat andere renners niet meer vol doorreden. "Sommigen probeerden te demarreren en dan stopte het weer. Dat schoot niet zo veel op."
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer twee derde van het totaal aantal beschikbare tickets.
58 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).
4 uur geledenRIJSWIJK (ANP) - Wytse van der Goot (43) is maandag door de Nederlandse Sport Pers (NSP) uitgeroepen tot Sportjournalist van het Jaar 2025. De presentator en commentator van Ziggo Sport is volgens de jury "een liefhebber". "Hij houdt zichtbaar en hoorbaar van voetbal. Dat is bijvoorbeeld te merken in het programma 'Tussen de palen', waarin hij met een oud-voetballer diens loopbaan doorneemt. Wytse is veelzijdig. Hij kan presenteren en interviewen en hij leidt de talkshow Rondo, maar vermoedelijk is hij toch het liefst in het stadion. Met pet", aldus de jury.
17 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is op de Australian Open doorgedrongen tot de kwartfinales. De Italiaan, die de vorige twee edities won, versloeg zonder setverlies zijn als 22e geplaatste landgenoot Luciano Darderi: 6-1 6-3 7-6 (2). Sinner speelt in de volgende ronde tegen de Amerikaan Ben Shelton, die de Noor Casper Ruud in vier sets aan de kant zette: 3-6 6-4 6-3 6-4.
1 dag geledenMELBOURNE (ANP) - Titelverdedigster Madison Keys is uitgeschakeld op de Australian Open. De Amerikaanse nummer negen van de plaatsingslijst verloor in de vierde ronde van haar landgenote Jessica Pegula, die als zesde is geplaatst: 6-3 6-4. Pegula bereikt door de overwinning voor de vierde keer in haar carrière de kwartfinales in Melbourne.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - De olympische sporters Kimberley Bos (skeleton) en Jens van 't Wout (shorttrack) zijn aangewezen als de Nederlandse vlaggendragers bij de Winterspelen. Dat heeft chef de mission Carl Verheijen van TeamNL zondag bekendgemaakt. De openingsceremonie van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo vindt vrijdag 6 februari plaats.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse springruiters zijn er niet in geslaagd de Grote Prijs van Jumping Amsterdam te winnen. Kim Emmen eindigde in de barrage van de wereldbekerwedstrijd in de Amsterdamse RAI als beste Nederlandse ruiter als zevende. De zege ging naar de Fransman Julien Épaillard, die met een tijd van 39,87 seconden sneller was dan de Zwitser Alain Jufer en de Belg Niels Bruynseels.
1 dag geleden