Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Terpstra gelooft in doorgaan Tour

Wielrenner Terpstra gelooft in doorgaan Tour

ASSENDELFT (ANP) - Volgens wielrenner Niki Terpstra is de kans nog steeds groot dat de Tour de France komende zomer ondanks de coronacrisis doorgaat. "Maar wel in een aangepaste versie: een maand later, misschien korter en met beperkt publiek", zegt Terpstra donderdag in een vooruitblik op Bureau Sport At Home, dat op het Youtubekanaal van het tv-programma wordt uitgezonden.

"Het is beter dat het zo doorgaat dan dat er helemaal geen Tour is", zegt de 35-jarige Noord-Hollander, die voor de Franse ploeg Total Direct Énergie rijdt. "Voor de Fransen is de Tour zo belangrijk dat zelfs de overheid er alles aan zal om 'm door te laten gaan. Al moet iedereen thuis zitten, als de Tour maar wordt gehouden." In Frankrijk stierven al meer dan 10.000 mensen aan de gevolgen van het coronavirus.

Meer uit Sport

Doohan definitief weg bij Formule 1-team Alpine

SILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.

1 uur geleden
Vijf spelers uit de top-10 bij ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.

2 uur geleden
Trucker Van den Brink wint opnieuw in Dakar Rally

WADI AD-DAWASIR (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink was maandag in de achtste etappe opnieuw de snelste bij de vrachtwagens. De Nederlandse coureur legde de 721 kilometer rond Wadi ad-Dawasir in Saudi-Arabië af in ruim vijf uur, met 5.31 minuten voorsprong op de Litouwse nummer 2 Vaidotas Zala. Daarmee vergroot Van den Brink zijn voorsprong in het algemeen klassement tot 38.33 minuten op Zala, die ook daar tweede staat. Van den Brink won ook al de proloog en de derde etappe.

18 uur geleden
Canadese tennisser Raonic beëindigt carrière

OTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.

1 dag geleden
Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

1 dag geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

1 dag geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

1 dag geleden