Wielrenner Terpstra gelooft in doorgaan Tour
ASSENDELFT (ANP) - Volgens wielrenner Niki Terpstra is de kans nog steeds groot dat de Tour de France komende zomer ondanks de coronacrisis doorgaat. "Maar wel in een aangepaste versie: een maand later, misschien korter en met beperkt publiek", zegt Terpstra donderdag in een vooruitblik op Bureau Sport At Home, dat op het Youtubekanaal van het tv-programma wordt uitgezonden.
"Het is beter dat het zo doorgaat dan dat er helemaal geen Tour is", zegt de 35-jarige Noord-Hollander, die voor de Franse ploeg Total Direct Énergie rijdt. "Voor de Fransen is de Tour zo belangrijk dat zelfs de overheid er alles aan zal om 'm door te laten gaan. Al moet iedereen thuis zitten, als de Tour maar wordt gehouden." In Frankrijk stierven al meer dan 10.000 mensen aan de gevolgen van het coronavirus.
Meer uit Sport
MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
10 minuten geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
39 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
7 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
16 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
18 uur geleden