Wielrenner Stybar verrast sprinters in San Juan
CIRCUITO SAN JUAN VILLICUM (ANP) - Wielrenner Zdenek Stybar heeft de voorlaatste etappe in de Ronde van San Juan op zijn naam geschreven. De 34-jarige Tsjech uit de Belgische ploeg Deceuninck - Quick-Step verraste de sprinters met een aanval in de laatste honderden meters. De etappe begon en eindigde op het racecircuit San Juan Villicum. Op het laatste rechte stuk naar de finish wist Stybar de achtervolgende groep net voor te blijven.
Remco Evenepoel, de Belgische ploeggenoot van Stybar, behield de leiding in het algemeen klassement. De 20-jarige Evenepoel verdedigt zondag in de slotetappe een voorsprong van 33 seconden op de Italiaan Filippo Ganna. Hij heeft meer dan 1 minuut voorsprong op de nummer 3 van het klassement, de Spaanse veteraan Oscar Sevilla (43). De Argentijnse etappekoers eindigt met een vlakke rit over ruim 140 kilometer door San Juan.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van Wimbledon. De Poolse titelverdedigster had drie sets nodig om zich te ontdoen van de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-1 2-6 6-3.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.
1 dag geleden