Wielrenner Sinkeldam beëindigt loopbaan na dit seizoen
ZAANDAM (ANP) - Ramon Sinkeldam beëindigt eind dit jaar zijn wielerloopbaan. De 35-jarige renner van Alpecin-Deceuninck vindt het tijd voor "een andere levensstijl".
"Aan alle goede dingen komt een einde. Aan het einde van het seizoen 2024 sluit ik mijn carrière als profwielrenner af", schrijft Sinkeldam op sociale media. "Na 13 prachtige jaren is het tijd voor iets anders, meer tijd met het gezin, een andere levensstijl. Bedankt aan iedereen die mij heeft gesteund: familie, vrienden, maar vooral mijn vrouw en de kinderen. Voor nu volle focus op de NK en alle komende races."
Sinkeldam werd in 2018 in Montferland Nederlands kampioen op de weg. Hij deed mee aan alle grote rondes.
Zondag zijn de Nederlandse kampioenschappen in Arnhem.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
5 uur geleden