Wielrenner Sinkeldam beëindigt loopbaan na dit seizoen
ZAANDAM (ANP) - Ramon Sinkeldam beëindigt eind dit jaar zijn wielerloopbaan. De 35-jarige renner van Alpecin-Deceuninck vindt het tijd voor "een andere levensstijl".
"Aan alle goede dingen komt een einde. Aan het einde van het seizoen 2024 sluit ik mijn carrière als profwielrenner af", schrijft Sinkeldam op sociale media. "Na 13 prachtige jaren is het tijd voor iets anders, meer tijd met het gezin, een andere levensstijl. Bedankt aan iedereen die mij heeft gesteund: familie, vrienden, maar vooral mijn vrouw en de kinderen. Voor nu volle focus op de NK en alle komende races."
Sinkeldam werd in 2018 in Montferland Nederlands kampioen op de weg. Hij deed mee aan alle grote rondes.
Zondag zijn de Nederlandse kampioenschappen in Arnhem.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat de supporters van NEC achter Dušan Tadić en zijn ploeg gaan staan. Dat zei de trainer van de club uit Nijmegen een dag voor het duel in de Europa League met Levski Sofia in reactie op vragen tijdens de persconferentie over uitspraken van de Servische voetballer. Tadić had in een interview met NU.nl gezegd dat de standaard bij Ajax anders lag dan bij NEC.
37 minuten geledenSPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.
7 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.
14 uur geledenLEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
17 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
17 uur geledenGETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
1 dag geleden