Wielrenner Simon Yates naar Visma - Lease a Bike
DEN BOSCH (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike verwelkomt Simon Yates. De 31-jarige Brit komt over van Team Jayco AlUla en ondertekent een contract voor twee jaar. Visma - Lease a Bike ziet in Yates "een stevige versterking voor de klassementsploeg in grote rondes en rittenkoersen van een week."
"Hij is een heel goede klimmer en een absolute versterking voor onze klassementsploeg. Simon zal bij ons de kans krijgen om zelf voor een resultaat te gaan, maar evengoed een waardevolle kracht voor het team zijn in de bergen. We geloven erin dat hij dankzij onze manier van werken een nog hoger niveau kan halen", zegt ploegleider Grischa Niermann, die vanaf volgend seizoen onderdeel uitmaakt van het sportief management van Visma - Lease a Bike.
Yates won onder meer het eindklassement van de Ronde van Spanje en Tirreno-Adriatico en behaalde ritzeges in alle drie de grote rondes.
"Dit is een team dat ik al lange tijd bewonder en de kans om me hierbij aan te sluiten kon ik niet laten liggen. In mijn carrière heb ik al mooie prestaties geleverd en ik kijk ernaar uit om hard te blijven werken en een bijdrage te leveren aan het succes van het team", reageert Yates in een persbericht van de Nederlandse wielerploeg.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
5 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
7 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
8 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden