Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Schachmann twijfelt aan Tourstart na ongeluk

Wielrenner Schachmann twijfelt aan Tourstart na ongeluk

BERLIJN (ANP/DPA) - Wielrenner Maximilian Schachmann plaatst vraagtekens bij zijn deelname aan de Tour de France na de sleutelbeenbreuk die hij heeft opgelopen in de Ronde van Lombardije. "Ik vrees dat het zeer onwaarschijnlijk zal zijn dat ik zal starten", zei de 26-jarige wielrenner van Bora-hansgrohe in de krant Bild. "Bij de start van de Tour zal de breuk zeker niet genezen zijn."

De Duitse kampioen was zaterdag in de Ronde van Lombardije op een auto gebotst, die plotseling op het parcours was gereden. Daarbij brak hij zijn sleutelbeen. Er wordt nog beslist of Schachmann een operatie moet ondergaan.

"We moeten afwachten hoe het gaat met de pijn. Kan ik zonder beperkingen sturen en kan ik door een put in de weg rijden zonder het uit te schreeuwen of heb ik enorme pijn als ik naar een bidon wil grijpen", keek Schachmann vooruit.

De Ronde van Frankrijk start op 29 augustus in Nice. Schachmanns ploeggenoot Emanuel Buchmann hoeft zich na zijn val in het Critérium du Dauphiné geen zorgen te maken over zijn deelname aan de Tour, liet de ploeg eerder weten.

Meer uit Sport

Volleybalsters verliezen ook in drie sets van Verenigde Staten

BELGRADO (ANP) - De Nederlandse volleybalvrouwen hebben ook de derde wedstrijd van de tweede week van de Nations League in Belgrado verloren. Na de nederlagen tegen Polen en Frankrijk was Oranje niet opgewassen tegen de Verenigde Staten. De Amerikaanse volleybalsters wonnen met 3-0 (25-18 25-22 25-19).

40 minuten geleden
Tennisser Medvedev houdt Zverev uit finale in Halle

HALLE (ANP) - Daniil Medvedev heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Halle. De als derde geplaatste Rus was in de halve eindstrijd te sterk voor de Duitser Alexander Zverev: 7-6 (3) 6-7 (1) 6-4.

1 uur geleden
BMX'ster Laura Smulders wint wereldbekerwedstrijd in Papendal

ARNHEM (ANP) - BMX'ster Laura Smulders heeft in Papendal de derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. De 31-jarige Nijmeegse bleef in de finale Saya Sakakibara uit Australië en Zoé Claessens uit Zwitserland voor.

1 uur geleden
Wiebes de snelste in eerste editie van Copenhagen Sprint 

KOPENHAGEN (ANP) - Lorena Wiebes heeft de eerste editie van de Copenhagen Sprint op haar naam geschreven. De sprintster van SD Worx - Protime was na 151 kilometer tussen Roskilde en Kopenhagen de beste in de verwachte massasprint van de nieuwe wedstrijd uit de UCI Women's WorldTour.

1 uur geleden
Regionale ondernemers bereiken akkoord over overname Vitesse

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers, verenigd in de Sterkhouders, heeft overeenstemming bereikt om alle aandelen van Vitesse over te nemen. Ze dienen binnenkort een verzoek tot wijziging van zeggenschap in bij de licentiecommissie van de KNVB. Dat meldt Vitesse in een persbericht.

3 uur geleden
Van de Zandschulp strandt in kwalificaties grastoernooi Mallorca

SANTA PONÇA (ANP) - Botic van de Zandschulp is bij zijn rentree op gras gestrand in de kwalificaties van het ATP-toernooi van Mallorca. De 29-jarige tennisser verloor in drie sets van de Amerikaan Nishesh Basavareddy: 6-4 6-7 (5) 7-5.

4 uur geleden
Franse nummer 1 Fils mist Wimbledon door rugblessure

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Arthur Fils kan over ruim een week niet meedoen aan Wimbledon. De Franse nummer 1, die op de wereldranglijst de vijftiende plaats inneemt, is nog niet hersteld van de rugblessure die hem eind vorige maand in de derde ronde van Roland Garros dwong op te geven tegen de Rus Andrej Roeblev.

6 uur geleden