Wielrenner Sagan en twee ploeggenoten besmet met corona
BERLIJN (ANP) - Drievoudig wereldkampioen wielrennen Peter Sagan is besmet met het coronavirus. Dat meldde zijn ploeg Bora-hansgrohe zaterdag. Behalve de 31-jarige Slowaak Sagan werden ook zijn broer Juraj en landgenoot Erik Baska positief getest. Volgens het Duitse wielerteam gaat het goed met de drie renners en bevinden zij zich in quarantaine. Daarna zijn nieuwe testen gepland.
Sagan liet weten dat zijn positieve test dateert van 29 januari en dankte de ploeg. "We hebben continu contact, ook al verblijven we ver uit elkaar. Ik hoop dat onze volgende test negatief zal zijn en dat we de training zo snel mogelijk kunnen hervatten." Teammanager Ralph Denk zei nog niet te kunnen zeggen wat de gevolgen van de besmetting zijn voor de start van het seizoen van deze renners. "Eerst moeten ze weer volledig gezond zijn, dan kunnen we overleggen wat de volgende stap is", aldus Denk.
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen gaat de laatste drie races van het seizoen in met het gevoel dat hij "niets te verliezen" heeft. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen via zijn team Red Bull in aanloop naar de GP van Las Vegas. "Vegas is een heel snel circuit. De temperatuur is er nu niet zo hoog, zodat we goed met het gebruik van de banden om moeten gaan", stelt Verstappen.
27 minuten geledenHEERLEN (ANP) - Topwielrenster Lorena Wiebes is dinsdag tijdens een fietstocht op haar e-bike aangereden door een auto. Dat meldt de Nederlands kampioene een dag later op Instagram. Wiebes had geluk, want ze liep geen verwondingen op en is vooral boos omdat de bestuurder van de auto er na het ongeval meteen vandoor ging.
4 uur geledenNEWPORT (ANP/BELGA) - Roger Federer krijgt in 2026 een plaats in de Tennis Hall of Fame. Dat heeft de organisatie dinsdag bekendgemaakt. De 44-jarige Zwitser beëindigde in 2022 zijn succesvolle tennisloopbaan.
5 uur geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben bij het WK in het Australische Adelaide de achtste finales bereikt. Het Nederlandse koppel was in twee sets te sterk voor Xu Yan en Xinyi Xia uit China: 21-15 21-13.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP/AFP) - Basketballer LeBron James is met een maand vertraging aan zijn 23e seizoen in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA begonnen. De 40-jarige vedette maakte zijn rentree met een zege van de Los Angeles Lakers op Utah Jazz (140-126).
7 uur geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn in de tweede ronde van het WK beachvolleybal in het Australische Adelaide uitgeschakeld. Het Nederlandse koppel verloor in twee sets van Marco Krattiger en Leo Dillier uit Zwitserland: 14-21 19-21.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft al aangekondigd dat hij in 2028 niet zal meedoen aan de Olympische Spelen van Los Angeles. De basketballer zei dat in de podcast 'Mind the Game'. De 40-jarige James speelde op vier Zomerspelen mee met de Amerikaanse ploeg en won drie keer goud en een keer brons. "Je weet mijn antwoord al. Ik ga de wedstrijden kijken", aldus James, die dit seizoen nog niet in actie kwam voor Los Angeles Lakers in de NBA.
21 uur geleden