Wielrenner Sagan en twee ploeggenoten besmet met corona
BERLIJN (ANP) - Drievoudig wereldkampioen wielrennen Peter Sagan is besmet met het coronavirus. Dat meldde zijn ploeg Bora-hansgrohe zaterdag. Behalve de 31-jarige Slowaak Sagan werden ook zijn broer Juraj en landgenoot Erik Baska positief getest. Volgens het Duitse wielerteam gaat het goed met de drie renners en bevinden zij zich in quarantaine. Daarna zijn nieuwe testen gepland.
Sagan liet weten dat zijn positieve test dateert van 29 januari en dankte de ploeg. "We hebben continu contact, ook al verblijven we ver uit elkaar. Ik hoop dat onze volgende test negatief zal zijn en dat we de training zo snel mogelijk kunnen hervatten." Teammanager Ralph Denk zei nog niet te kunnen zeggen wat de gevolgen van de besmetting zijn voor de start van het seizoen van deze renners. "Eerst moeten ze weer volledig gezond zijn, dan kunnen we overleggen wat de volgende stap is", aldus Denk.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
42 minuten geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
2 uur geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
8 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
11 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geleden