Wielrenner Rowe verlengt contract bij Ineos
LONDEN (ANP) - De Britse wielrenner Luke Rowe rijdt nog zeker vier jaar voor Team Ineos. De 29-jarige Welshman heeft zijn contract bij de Britse topploeg verlengd tot eind 2023. Rowe is al jarenlang een vaste waarde in de Tourploeg van Ineos, dat voorheen Sky heette. Hij hielp zijn ploeggenoten Chris Froome (2015, 2016 en 2017), Geraint Thomas (2018) en Egan Bernal (vorig jaar) aan de eindzege in de Ronde van Frankrijk.
"Ik zit al vanaf dag 1 bij deze ploeg", zegt Rowe. "Voor mij is dit het beste team ter wereld." De Brit werd vorig jaar door de organisatie uit de Tour de France gezet na een akkefietje in de zeventiende etappe met de Duitser Tony Martin van Jumbo-Visma. Op tv-beelden was te zien dat de twee voorin het peloton ruzie hadden. Beiden moesten de Tour voor straf verlaten.
Eerder verlengden onder anderen Dylan van Baarle (tot eind 2022) en Bernal (tot eind 2023) hun contract bij Ineos.
Meer uit Sport
HULST (ANP) - Lucinda Brand (36) is voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. In het Zeeuwse Hulst was ze de sterkste na een duel met haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado. Puck Pieterse maakte als derde het Nederlandse podium compleet.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - De Nederlandse honkbalinternationals Kenley Jansen (38) en Antwone Kelly (22) hebben zelf laten weten dat ze namens het Koninkrijksteam meedoen aan de World Baseball Classic. Beide pitchers zijn professioneel honkballer in de Verenigde Staten en gelden als belangrijke krachten voor Oranje. Het Koninkrijksteam begint op 6 maart in Miami tegen Venezuela aan het toernooi.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).
5 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Neal Skupski en Christian Harrison hebben het dubbelspel op de Australian Open gewonnen. De Brit en de Amerikaan versloegen de Australiƫrs Jason Kubler en Marc Polmans in de finale: 7-6 (4) 6-4.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.
16 uur geleden