Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Rowe verlengt contract bij Ineos

Wielrenner Rowe verlengt contract bij Ineos

LONDEN (ANP) - De Britse wielrenner Luke Rowe rijdt nog zeker vier jaar voor Team Ineos. De 29-jarige Welshman heeft zijn contract bij de Britse topploeg verlengd tot eind 2023. Rowe is al jarenlang een vaste waarde in de Tourploeg van Ineos, dat voorheen Sky heette. Hij hielp zijn ploeggenoten Chris Froome (2015, 2016 en 2017), Geraint Thomas (2018) en Egan Bernal (vorig jaar) aan de eindzege in de Ronde van Frankrijk.

"Ik zit al vanaf dag 1 bij deze ploeg", zegt Rowe. "Voor mij is dit het beste team ter wereld." De Brit werd vorig jaar door de organisatie uit de Tour de France gezet na een akkefietje in de zeventiende etappe met de Duitser Tony Martin van Jumbo-Visma. Op tv-beelden was te zien dat de twee voorin het peloton ruzie hadden. Beiden moesten de Tour voor straf verlaten.

Eerder verlengden onder anderen Dylan van Baarle (tot eind 2022) en Bernal (tot eind 2023) hun contract bij Ineos.

Meer uit Sport

Griekspoor strandt in tweede ronde grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het grastoernooi van Rosmalen. De als zesde geplaatste Nederlander verloor in twee sets van Zhang Zhizhen, de Chinese nummer 214 van de wereldranglijst: 6-7 (5) 4-6.

1 uur geleden
Prijzengeld Wimbledon stijgt met 20 procent naar 74 miljoen euro

LONDEN (ANP) - Wimbledon heeft het prijzengeld voor de tennissers met 20 procent verhoogd. De organisatie meldt dat er een prijzenpot is van in totaal 64,2 miljoen Britse pond, zo'n 74,4 miljoen euro.

1 uur geleden
Titelverdedigster Mertens uitgeschakeld op grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Titelverdedigster Elise Mertens is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als derde geplaatste Belgische verloor in twee sets van de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-3 6-3.

3 uur geleden
Rentree Williams in Londen voorbij door afmelding Mboko

LONDEN (ANP) - De rentree van Serena Williams in het vrouwendubbel op het grastoernooi van Queen's is tot een vroegtijdig einde gekomen. Williams' dubbelpartner Victoria Mboko uit Canada heeft zich moeten terugtrekken met een blessure.

3 uur geleden
Neymar traint niet mee, mist vrijwel zeker eerste WK-duel

MORRISTOWN (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt zo goed als zeker bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko. De aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure en hij ontbrak ook woensdag op het trainingscomplex van Brazilië in Morristown, New Jersey.

16 uur geleden
Kogelstootster Schilder grijpt naast derde zege in Diamond League

OSLO (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder heeft na overwinningen in Shanghai en Stockholm geen derde zege kunnen boeken in de Diamond League. De Sportvrouw van het Jaar legde het bij de Bislett Games in Oslo af tegen de Amerikaanse Chase Jackson. Schilder stootte de 4 kilogram zware kogel naar 20,11 meter, goed voor de tweede plaats. Jackson won met een afstand van 20,74. De Canadese Sarah Mitton eindigde in Oslo als derde met een stoot van 19,89 meter.

19 uur geleden
Beijing heeft in 2028 primeur met vier WK's schaatsen tegelijk

BEIJING/TENERIFE (ANP/BELGA) - Beijing krijgt in 2028 een schaatsprimeur. De internationale schaatsunie ISU heeft bepaald dat in de Chinese hoofdstad de wereldkampioenschappen langebaanschaatsen, shorttrack, kunstrijden en synchroonschaatsen tegelijkertijd plaatsvinden. Het is voor het eerst in de geschiedenis dat de vier schaatsdisciplines gezamenlijk in één stad samenkomen voor hun mondiale titelstrijd.

21 uur geleden