Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Poels vertrekt bij Bahrain, toekomst onbekend

Wielrenner Poels vertrekt bij Bahrain, toekomst onbekend

MANAMA (ANP) - Wielrenner Wout Poels vertrekt bij de ploeg Bahrain-Victorious. Het contract van de 34-jarige Limburger loopt af en wordt niet verlengd. Het is nog onduidelijk voor welke ploeg Poels volgend jaar rijdt.

In een bericht op Twitter neemt Bahrain-Victorious afscheid van zes renners, onder wie Poels. "Het was een genoegen, we wensen je het allerbeste voor de toekomst", aldus de ploegleiding. Poels kwam begin september voor het laatst in actie. Hij eindigde in de Ronde van Spanje op de 23e plaats.

Poels reed twee jaar voor de WorldTour-ploeg uit Bahrein. De Limburgse klimmer wist geen overwinning te boeken in die periode. Poels reed dit jaar in de Tour de France lang in de bolletjestrui, maar eindigde in het bergklassement als tweede achter Tourwinnaar Tadej Pogacar. De klimmer kwam eerder uit voor Vacansoleil, Quick-Step en Team Sky (nu Ineos).

Meer uit Sport

Basketballers Boston Celtics dwingen zevende duel af in play-offs

MIAMI (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben in de finale van de Eastern Conference in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA een beslissend zevende duel afgedwongen. De Celtics wonnen met 104-103 bij Miami Heat en maken daardoor nog altijd kans om de NBA-finale te halen.

35 minuten geleden
Atlete Bol wint in Oordegem 400 meter horden

N i e u w bericht, meer informatie in tweede alinea

9 uur geleden
Kickbokser Hari (38) maakt in september rentree in Parijs

PARIJS (ANP) - Badr Hari maakt in september zijn rentree als kickbokser. De 38-jarige Amsterdammer doet op 9 september mee aan Glory 88 in Parijs, meldt de organisatie zaterdag. Hari neemt het dan op tegen de 42-jarige Engelsman James McSweeney.

12 uur geleden
Wielrenner Thomas noemt aanstaande Giro-zege Roglic verdiend

MONTE LUSSARI (ANP) - Geraint Thomas noemde de zege van Primoz Roglic in de klimtijdrit, waarmee de Sloveen ook de roze leiderstrui veroverde, verdiend. De Welshman van Ineos Grenadiers gaf 40 seconden toe op de kopman van Jumbo-Visma en raakte met nog een dag te gaan in de Giro d'Italia de leiding kwijt. "Om eerlijk te zijn, Primoz verdient het. Hij had ook nog mechanische pech en was nog steeds 40 seconden sneller. Chapeau voor hem", zei Thomas bij Eurosport.

14 uur geleden
Atlete Bol wint in Oordegem 400 meter horden

OORDEGEM (ANP) - Atlete Femke Bol heeft in een tijd van 53,12 de 400 horden gewonnen bij wedstrijden in het Belgische Oordegem. Het was haar eerste wedstrijd van het seizoen én meteen de beste prestatie van het jaar.

14 uur geleden
Ploegleider Engels van Jumbo-Visma prijst mentale kracht Roglic

MONTE LUSSARI (ANP) - Ploegleider Addy Engels van Jumbo-Visma was vol lof over de wijze waarop zijn kopman Primoz Roglic zich herpakte nadat zijn ketting van de fiets was gelopen in de klimtijdrit naar Monte Lussari. "Hij bleef heel gefocust en reed een geweldig slotstuk, waarmee hij de Giro wint", zei de ploegleider bij Eurosport. Roglic was 40 seconden sneller dan zijn Britse concurrent Geraint Thomas en nam de roze leiderstrui over. Met alleen nog de vlakke slotrit in Rome zondag is de eindzege vrijwel zeker binnen.

14 uur geleden
Wielrenner Teunissen wint eerste etappe in Ronde van Noorwegen

HOVDEN (ANP) - Wielrenner Mike Teunissen heeft de eerste etappe in de Ronde van Noorwegen op zijn naam geschreven. De 30-jarige wielrenner van Intermaché-Circus-Wanty was de beste in de massasprint na een ingekorte rit van 85,2 kilometer van Røldal naar Hovden.

15 uur geleden