Wielrenner Poels verlengt contract bij Bahrain Victorious
VENRAY (ANP) - Wielrenner Wout Poels rijdt ook volgend jaar voor de ploeg Bahrain Victorious. Het WorldTour-team uit Bahrein maakte dat via Twitter bekend. Poels rijdt sinds 2020 voor die ploeg.
De 34-jarige Limburger zou vorig jaar eigenlijk vertrekken. Bahrain Victorious maakte begin oktober bekend dat het aflopende contract van Poels niet verlengd zou worden, maar enkele weken later mocht de klimmer alsnog bijtekenen.
Poels won begin dit seizoen in Andalusië de Ruta del Sol. Hij reed de Giro en ging twee weken geleden in Utrecht ook van start in de Vuelta. De Limburger moest de Ronde van Spanje echter na de achtste etappe verlaten, omdat hij positief had getest op het coronavirus. Poels had ook milde symptomen. Hij stond op dat moment op de 28e plaats in het algemeen klassement.
De Limburger reed eerder voor het voormalige Vacansoleil, Quick-Step en Team Sky (Ineos). In Britse dienst won hij in 2016 Luik-Bastenaken-Luik.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft eenvoudig de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in Rome. De als eerste geplaatste Italiaan was in twee sets te sterk voor Sebastian Ofner (6-3 6-4). De Oostenrijker staat op de 82e positie van de wereldranglijst.
5 uur geledenLE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.
10 uur geledenL'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.
11 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
1 dag geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
1 dag geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
1 dag geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
1 dag geleden