Wielrenner Poels verlengt contract bij Bahrain Victorious
VENRAY (ANP) - Wielrenner Wout Poels rijdt ook volgend jaar voor de ploeg Bahrain Victorious. Het WorldTour-team uit Bahrein maakte dat via Twitter bekend. Poels rijdt sinds 2020 voor die ploeg.
De 34-jarige Limburger zou vorig jaar eigenlijk vertrekken. Bahrain Victorious maakte begin oktober bekend dat het aflopende contract van Poels niet verlengd zou worden, maar enkele weken later mocht de klimmer alsnog bijtekenen.
Poels won begin dit seizoen in Andalusië de Ruta del Sol. Hij reed de Giro en ging twee weken geleden in Utrecht ook van start in de Vuelta. De Limburger moest de Ronde van Spanje echter na de achtste etappe verlaten, omdat hij positief had getest op het coronavirus. Poels had ook milde symptomen. Hij stond op dat moment op de 28e plaats in het algemeen klassement.
De Limburger reed eerder voor het voormalige Vacansoleil, Quick-Step en Team Sky (Ineos). In Britse dienst won hij in 2016 Luik-Bastenaken-Luik.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
4 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
8 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
22 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden