Wielrenner Poels verlengt contract bij Bahrain Victorious
VENRAY (ANP) - Wielrenner Wout Poels rijdt ook volgend jaar voor de ploeg Bahrain Victorious. Het WorldTour-team uit Bahrein maakte dat via Twitter bekend. Poels rijdt sinds 2020 voor die ploeg.
De 34-jarige Limburger zou vorig jaar eigenlijk vertrekken. Bahrain Victorious maakte begin oktober bekend dat het aflopende contract van Poels niet verlengd zou worden, maar enkele weken later mocht de klimmer alsnog bijtekenen.
Poels won begin dit seizoen in Andalusië de Ruta del Sol. Hij reed de Giro en ging twee weken geleden in Utrecht ook van start in de Vuelta. De Limburger moest de Ronde van Spanje echter na de achtste etappe verlaten, omdat hij positief had getest op het coronavirus. Poels had ook milde symptomen. Hij stond op dat moment op de 28e plaats in het algemeen klassement.
De Limburger reed eerder voor het voormalige Vacansoleil, Quick-Step en Team Sky (Ineos). In Britse dienst won hij in 2016 Luik-Bastenaken-Luik.
Meer uit Sport
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Noorse handbalsters zijn voor de vijfde keer wereldkampioen geworden. De Scandinavische ploeg won in een volgepakt Ahoy in Rotterdam de finale van Duitsland met 23-20. De wedstrijd ging gelijk op en was spannend tot de slotfase, toen Noorwegen dankzij twee treffers van Malin Aune drie doelpunten voorsprong nam. Henny Reistad was de Noorse troef in de tweede helft met vijf treffers.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Sjinkie Knegt beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB in een persbericht. De 36-jarige Knegt heeft al langere tijd last van een bilblessure en plaatsing voor de komende Olympische Spelen in Milaan zit er daardoor niet in.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalsters Lois Abbingh en Estavana Polman hadden graag met een bronzen medaille afscheid genomen van het Nederlands team, maar een trots gevoel over het 'knokken en vechten tot het einde' van Oranje verdrong de teleurstelling.
1 dag geleden