Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Pidcock legt zich neer bij plek 2 na minieme marge

Wielrenner Pidcock legt zich neer bij plek 2 na minieme marge

VILT (ANP) - Tom Pidcock leek concurrent Wout van Aert in de Amstel Gold Race voor de tweede keer in een week tijd te kloppen in de sprint. Uiteindelijk was het toch de Belg van Jumbo-Visma die zijn wiel net iets eerder over de streep had gedrukt. De Brit van Ineos Grenadiers moest genoegen nemen met de tweede plaats. "Ik ben tevreden, maar tegelijkertijd ook teleurgesteld."

"Het was heel nipt, maar ik begon mijn sprint te laat. Ik had eerder moeten aanzetten want ik was sneller", zei de 21-jarige wielrenner die de Belg afgelopen week juist had geklopt in de sprint van de Brabantse Pijl. "Ik maakte een fout door Wout te ver voor me uit te laten rijden. Ik had al meer tot op zijn wiel moeten rijden."

Meteen na de finish was het lang onduidelijk of Van Aert daadwerkelijk had gewonnen of dat de Brit toch nog langszij was gekomen. "Ze hebben het me laten zien. Het verschil was vier duizendsten van een seconde." Over de suggestie om met zo'n klein verschil twee winnaars aan te wijzen was hij dan ook stellig. "Er zijn geen twee winnaars tenzij ze duidelijk gelijk zijn geëindigd."

Meer uit Sport

Leerdam ziet haar grote doel uitkomen: superbijzonder moment

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam voelde de tranen opkomen nadat ze op de Olympische Spelen in Milaan de 1000 meter had gewonnen. "Je werkt ergens naartoe en dan is dat klaar en dan heb je ook nog die medaille om je nek. Dat is een superbijzonder moment", zei ze terwijl ze met haar gouden medaille om veel media te woord stond.

5 uur geleden
Sterk optreden geeft Kok vertrouwen voor 500 én 1500 meter

MILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.

6 uur geleden
Kok dacht dat haar tijd goed genoeg was voor olympisch goud

MILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.

6 uur geleden
Emotionele Leerdam blij dat ze haar hart heeft gevolgd

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.

7 uur geleden
Leerdam bezorgt Nederland eerste goud op Spelen, zilver voor Kok

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.

8 uur geleden
Schulting ontevreden na 1000 meter: dit was niet goed genoeg

MILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.

8 uur geleden
Skiester Vonn ondergaat tweede operatie aan gebroken been

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.

9 uur geleden