Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Pidcock legt zich neer bij plek 2 na minieme marge

Wielrenner Pidcock legt zich neer bij plek 2 na minieme marge

VILT (ANP) - Tom Pidcock leek concurrent Wout van Aert in de Amstel Gold Race voor de tweede keer in een week tijd te kloppen in de sprint. Uiteindelijk was het toch de Belg van Jumbo-Visma die zijn wiel net iets eerder over de streep had gedrukt. De Brit van Ineos Grenadiers moest genoegen nemen met de tweede plaats. "Ik ben tevreden, maar tegelijkertijd ook teleurgesteld."

"Het was heel nipt, maar ik begon mijn sprint te laat. Ik had eerder moeten aanzetten want ik was sneller", zei de 21-jarige wielrenner die de Belg afgelopen week juist had geklopt in de sprint van de Brabantse Pijl. "Ik maakte een fout door Wout te ver voor me uit te laten rijden. Ik had al meer tot op zijn wiel moeten rijden."

Meteen na de finish was het lang onduidelijk of Van Aert daadwerkelijk had gewonnen of dat de Brit toch nog langszij was gekomen. "Ze hebben het me laten zien. Het verschil was vier duizendsten van een seconde." Over de suggestie om met zo'n klein verschil twee winnaars aan te wijzen was hij dan ook stellig. "Er zijn geen twee winnaars tenzij ze duidelijk gelijk zijn geëindigd."

Meer uit Sport

Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

31 minuten geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

1 uur geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

1 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

2 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

4 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

6 uur geleden
Atlete Felix wil in Amerikaanse estafetteploeg op Spelen 2028

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Allyson Felix wil met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter deelnemen aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. De 40-jarige zevenvoudig olympisch kampioene kondigde onlangs haar rentree aan.

8 uur geleden