Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner O'Connor wint etappe in UAE Tour, Vine nieuwe leider

Wielrenner O'Connor wint etappe in UAE Tour, Vine nieuwe leider

JEBEL JAIS (ANP) - Wielrenner Ben Alexander O'Connor heeft de derde etappe van de UAE Tour gewonnen. De Australiër van Decathlon AG2R La Mondiale Team kwam alleen boven op de top van Jebel Jais, een pittige klim van bijna 19 kilometer.

O'Connor klopte zijn landgenoot Jay Vine (UAE Team Emirates), die drie seconden later over de finish kwam. De Belg Lennert Van Eetvelt werd op vijf seconden derde. Vine nam de leiding in het algemeen klassement over van Brandon McNulty, de Amerikaanse winnaar van de tweede etappe. O'Connor staat tweede op elf seconden, vlak voor McNulty die dertien seconden moet goedmaken op Vine.

De rit van Al Marjan Island naar Jebel Jais was 176 kilometer lang en overwegend vlak. Adam Yates kwam tijdens de etappe ten val. De Brit van UAE Team Emirates probeerde het nog even, maar stapte tijdens de afsluitende klim af.

Ronde van Murcia

O'Connor is het jaar goed begonnen. Hij schreef eerder deze maand ook al de Ronde van Murcia op zijn naam. "Het was al even geleden dat ik de beste was bij een aankomst bergop", zei de winnaar in een flashinterview. "Het voelt echt geweldig. De jongens hebben me echt perfect afgezet aan de voet van de beklimming en me bergop goed ondersteund."

De UAE Tour duurt tot en met zondag.

Meer uit Sport

Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

4 uur geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

6 uur geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

6 uur geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

7 uur geleden
Chapple vijfde in finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.

8 uur geleden
Visser wint weer een race en bereikt WK-finale 60 meter horden

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.

8 uur geleden
Motorcoureur Veijer in GP Brazilië achtste in Moto2

GOIÁS (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is als achtste geëindigd in de Grote Prijs van Brazilië in de Moto2. De 21-jarige coureur van Red Bull KTM Ajo zag de zege op het Autódromo Internacional Ayrton Senna in Goiás gaan naar de Spanjaard Daniel Holgado. Met Daniel Muñoz als tweede en Manuel González als derde was het podium geheel Spaans.

8 uur geleden