Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Naesen langer bij  AG2R La Mondiale

Wielrenner Naesen langer bij AG2R La Mondiale

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Oliver Naesen heeft zijn contract bij AG2R La Mondiale met drie jaar verlengd. De Belgisch kampioen van 2017 is nu tot eind 2023 aan zijn ploeg verbonden.

De 29-jarige Naesen rijdt sinds 2017 voor AG2R La Mondiale. Hij werd vorig jaar tweede in Milaan-Sanremo en derde in Gent-Wevelgem. Bij de laatste Ronde van Vlaanderen kwam hij als zevende over de finish.

"Ik ben erg blij om nog drie seizoenen te verlengen", reageert Naesen. "Het is een groot teken van vertrouwen van de ploeg. Waarom zou ik ergens anders gaan zoeken naar wat hier zo goed werkt? Onze groep verbetert elk jaar en zal in de toekomst nog beter worden. Ik ben erg ambitieus voor de komende seizoenen. Ik kan niet wachten om op 1 augustus weer aan het seizoen te beginnen, in een voor iedereen buitengewone situatie. Omdat de Tour de France plaatsvindt vóór de klassiekers, is het ideaal voor een renner zoals ik. De kalender is druk maar niet overbelast."

Meer uit Sport

Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

15 minuten geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

44 minuten geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

2 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

7 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

7 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

16 uur geleden
Volleybalsters verslaan Oekraïne in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.

18 uur geleden