Wielrenner Naesen langer bij AG2R La Mondiale
BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Oliver Naesen heeft zijn contract bij AG2R La Mondiale met drie jaar verlengd. De Belgisch kampioen van 2017 is nu tot eind 2023 aan zijn ploeg verbonden.
De 29-jarige Naesen rijdt sinds 2017 voor AG2R La Mondiale. Hij werd vorig jaar tweede in Milaan-Sanremo en derde in Gent-Wevelgem. Bij de laatste Ronde van Vlaanderen kwam hij als zevende over de finish.
"Ik ben erg blij om nog drie seizoenen te verlengen", reageert Naesen. "Het is een groot teken van vertrouwen van de ploeg. Waarom zou ik ergens anders gaan zoeken naar wat hier zo goed werkt? Onze groep verbetert elk jaar en zal in de toekomst nog beter worden. Ik ben erg ambitieus voor de komende seizoenen. Ik kan niet wachten om op 1 augustus weer aan het seizoen te beginnen, in een voor iedereen buitengewone situatie. Omdat de Tour de France plaatsvindt vóór de klassiekers, is het ideaal voor een renner zoals ik. De kalender is druk maar niet overbelast."
Meer uit Sport
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft woensdag zonder noemenswaardige problemen in totaal 136 ronden gereden met zijn nieuwe Red Bull op de eerste testdag in Bahrein. De viervoudige wereldkampioen in de Formule 1 zette in de middagsessie op het Bahrain International Circuit de tweede tijd neer achter de Brit Lando Norris. De Monegask Charles Leclerc klokte de derde tijd in Sakhir.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Rintje Ritsma van de ploegonderdelen in het langebaanschaatsen beslist pas na de olympische 10 kilometer van vrijdag in welke opstelling hij zondag de ploegenachtervolging bij de mannen van start laat gaan. "Stijn van de Bunt en Jorrit Bergsma rijden vrijdag de 10 kilometer en de vraag is hoe ze daaruit komen", geeft Ritsma als reden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft na het mislopen van een olympische medaille met de Nederlandse gemengde aflossingsploeg online veel negatieve en boze reacties gekregen. Dat vertelde hij na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting wil de komende dagen in Milaan aan bondscoach Niels Kerstholt laten zien dat ze een plaats in de aflossingsploeg verdient. "Ik spreek uit dat ik het heel graag wil, de relay rijden. Het zou ook gek zijn, vanuit mijn kant, als ik dat niet zou doen", vertelde de Friezin na afloop van de training.
5 uur geledenBORMIO (ANP) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen (24) heeft woensdag zijn derde gouden medaille gewonnen op de Olympische Winterspelen van Milaan en Cortina. Dat deed hij op het onderdeel super-G op de flanken van de Stelvio bij Bormio. Hij was 0,13 seconde sneller dan de Amerikaan Ryan Cochran-Siegle, die net als vier jaar geleden zilver won. Von Allmens landgenoot en regerend wereldkampioen Marco Odermatt pakte de bronzen medaille.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - De terugkeer als shorttrackster voelde woensdag voor Suzanne Schulting "heel natuurlijk". Dat vertelde de 28-jarige Friezin na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard is er niet in geslaagd de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam te bereiken. De 17-jarige debutant verloor in Ahoy met 3-6 4-6 van de 23 jaar oudere Zwitser Stan Wawrinka.
6 uur geleden