Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Matthews wint Bretagne Classic

Wielrenner Matthews wint Bretagne Classic

PLOUAY (ANP) - Wielrenner Michael Matthews van Sunweb heeft dinsdag de 84e Bretagne Classic gewonnen. De Australiër won de sprint na een rit over 247,8 kilometer, met start- en aankomstplaats in Plouay. Hij bleef de Sloveen Luka Mezgec (Mitchelton-Scott) en de Fransman Florian Sénéchal (Deceuninck-Quick Step) voor.

Matthews volgt Sep Vanmarcke op. De coureur, die door Sunweb niet geselecteerd is voor de komende Ronde van Frankrijk, is de derde Australiër die de koers wint, na Simon Gerrans (2009) en Matthew Goss (2010).

Nils Eekhoff, ploeggenoot van de winnaar, eindigde als zevende. Ploegleider Sebastian Deckert prees de teamprestatie en vooral de "geweldige lead-out" van Eekhof, die hard doortrok in de slotkilometers en daarmee een gaatje sloeg voor zeven renners. "Nils en Michael communiceerden heel goed. Zo'n wedstrijd winnen is niet gemakkelijk. Hier kunnen ze echt trots op zijn."

Matthews was blij met de overwinning in pas zijn tweede race sinds de coronapauze. "Na mijn val in Milaan - Sanremo was het mentaal heel zwaar. Ik wist dat ik goede vorm had. Om dan in mijn tweede race te winnen, is heel mooi. Luka Mezgec moest vroeg aangaan, waardoor ik kon wachten. Deze keer ging de sprint echt perfect."

Meer uit Sport

Teambaas Mekies wil van GP Japan leren voor verbetering Red Bull

SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.

3 uur geleden
Pidcock niet meer van start in Catalonië na val in ravijn

BERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.

4 uur geleden
Verstappen na mislukte kwalificatie niet boos maar gelaten

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.

8 uur geleden
Verstappen elfde in kwalificatie Grote Prijs van Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.

8 uur geleden
Sinner in finale tennistoernooi Miami tegen Lehecka

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.

9 uur geleden
Verstappen rijdt achtste tijd bij derde vrije training in Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.

11 uur geleden
Koeman: goed oefenduel tegen sterk Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."

12 uur geleden