Wielrenner Loetsenko stapt af in zeventiende Touretappe
SUPERDÉVOLUY (ANP) - Wielrenner Alexei Loetsenko van Astana is in de zeventiende etappe van de Tour de France afgestapt. De 31-jarige wielrenner uit Kazachstan hield het na ongeveer 50 kilometer in de etappe voor gezien. Hij was al vroeg op achterstand geraakt.
In de finale van de twaalfde rit was Loetsenko ten val gekomen. Bij die val ging ook Primoz Roglic onderuit. De Sloveen van Red Bull - Bora-hansgrohe zou een dag later niet meer van start gaan.
Loetsenko is de vierde renner van Astana die niet meer in koers is. De Italiaan Michele Gazzoli moest opgeven in de eerste etappe. Yevgeniy Fedorov en Michael Mørkøv zijn ook al afgestapt.
Ook sprinters Fernando Gaviria en Sam Bennett zijn onderweg in de etappe afgestapt. De Colombiaan van Movistar, die als tweede, derde en vijfde eindigde in een rit, nam na ongeveer 70 kilometer plaats in de auto van zijn ploeg. De Ier van Decathlon - AG2R reed al lang op achterstand en kneep eveneens in de remmen. Zijn beste uitslag was een vierde plaats in de zestiende etappe.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.
50 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.
1 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft op de Olympische Spelen op de 500 meter zijn tweede zilveren medaille veroverd. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 33,88 het goud laten aan topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten. Die won in 33,77. Laurent Dubreuil uit Canada eindigde met 34,26 als derde.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De als eerste geplaatste Alex De Minaur heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Rotterdam. De Australiër klopte bij de laatste vier de Fransman Ugo Humbert, de nummer 36 van de wereld: 6-4 6-3. Het betekent zijn derde finaleplaats op rij in Rotterdam.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben zich op de Olympische Spelen in Milaan geplaatst voor de halve finales op de ploegenachtervolging. Het team met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kwam tot 2.55,65 en dat was goed voor de derde tijd. Nederland neemt het in de halve finale op tegen Japan.
5 uur geleden