Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Loetsenko blijft Astana trouw

Wielrenner Loetsenko blijft Astana trouw

NUR-SULTAN (ANP) - Wielrenner Alexei Loetsenko rijdt ook volgend jaar bij Astana. De ploeg, die volgend jaar als Astana-Premier Tech door het leven gaat, heeft daarmee de selectie rond. Die telt 31 renners onder wie de Deen Jakob Fuglsang en het Russische talent Aleksandr Vlasov.

Loetsenko (28) won dit jaar een etappe in de Tour de France en was eerder al goed voor ritwinst in onder meer Parijs-Nice, de Ronde van Zwitserland, de Ronde van Spanje en Tirreno-Adriatico. "Ik denk dat ik de afgelopen jaren duidelijke progressie heb geboekt met mooie resultaten tot gevolg. Ik ben blij dat de ploeg met me door wil en dat ik me hier verder kan ontwikkelen", reageerde Loetsenko op de contractverlenging. Bij zijn team treft hij ook twee nieuwe ploegleiders. De Canadees Steve Bauer en de Kazach Dmitri Moeravjev, beiden oud-renner, completeren de coachingsstaf.

Meer uit Sport

Winnaar Antonelli vindt dat zege in Madrid toebehoort aan Norris

MADRID (ANP) - Kimi Antonelli vindt dat de zege in Madrid naar Lando Norris had moeten gaan. Dat zei de 20-jarige Formule 1-coureur van Mercedes na afloop van zijn overwinning bij de Grote Prijs van Spanje. "Het was een hele moeilijke race. Het ging allemaal niet vanzelf. Het is goed om te winnen, maar ik vond dat Lando de winst verdiende", aldus Antonelli.

20 minuten geleden
Verstappen vindt tweede plaats op de Madring 'ongelooflijk'

MADRID (ANP) - Max Verstappen vindt zijn tweede plaats bij de Grote Prijs van Spanje een "ongelooflijk" resultaat. "Dit is heel goed voor ons", zei Verstappen na de race op de Madring waar hij met zijn Red Bull achter de Italiaanse winnaar Kimi Antonelli eindigde en de Brit Lando Norris voor zich hield.

22 minuten geleden
Klassementsleider Antonelli wint in Madrid, Verstappen tweede

MADRID (ANP) - De Italiaanse klassementsleider Kimi Antonelli (20) heeft zondag de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 op de Madring gewonnen. Het was de achtste zege van de coureur van Mercedes dit seizoen. Max Verstappen (28) eindigde met zijn Red Bull op het nieuwe circuit in de Spaanse hoofdstad voor de derde keer dit seizoen op de tweede plaats. De Brit Lando Norris (26) werd in zijn McLaren derde.

1 uur geleden
Russische atleten vragen mensenrechteninstanties om hulp bij ban

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Russische atleten hebben een beroep gedaan op internationale sport- en mensenrechtenorganisaties om een einde te maken aan hun inmiddels vier jaar durende schorsing door de mondiale atletiekbond World Athletics. Ze voeren in een open brief aan dat de uitsluiting 'verwoestende gevolgen' heeft voor hun sportcarrière.

1 uur geleden
Marc Márquez na MotoGP-zege in San Marino nieuwe leider in WK

MISANO (ANP) - Marc Márquez heeft in de Grote Prijs van San Marino zijn vijfde zege van dit seizoen geboekt in de MotoGP. De Spaanse wegracer nam met de winst op het circuit van Misano de leiding in de WK-stand over van zijn landgenoot Jorge Martín. De twee rijders hebben evenveel punten, maar regerend wereldkampioen Márquez heeft meer GP's gewonnen dit jaar.

2 uur geleden
Laatste lokale ronde telt niet mee voor eindklassement Vuelta

GRANADA (ANP) - De laatste lokale ronde van de slotrit van de Ronde van Spanje van zondag in Granada zal niet meer meetellen voor het algemene klassement. Dat heeft de organisatie bevestigd.

3 uur geleden
De Wit bezorgt FC Utrecht in slotfase eerste zege dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Anthony Correia nam in de blessuretijd via aanvoerder Dani de Wit afstand van Excelsior: 1-2. Met 5 punten uit zes duels is FC Utrecht gestegen naar de dertiende plaats.

3 uur geleden