Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Lindeman van Jumbo-Visma naar Qhubeka-Assos

Wielrenner Lindeman van Jumbo-Visma naar Qhubeka-Assos

JOHANNESBURG (ANP) - Bert-Jan Lindeman zet zijn wielerloopbaan voort bij Qhubeka-Assos, het Zuid-Afrikaanse team dat de afgelopen jaren als Dimension Data en NTT door het leven ging. De 32-jarige renner uit Assen komt over van Jumbo-Visma waar zijn contract was afgelopen.

Lindeman heeft een etappezege in de Ronde van Spanje (2015) achter zijn naam. Een jaar eerder had hij al de Tour de l'Ain gewonnen. De afgelopen jaren gold hij vooral als knecht in de succesvolle Nederlandse ploeg. "Na zes jaar kijk ik uit naar een nieuwe omgeving waar ik wellicht ook de kennis die ik de afgelopen jaren heb opgedaan kan delen", zegt Lindeman. Een andere nieuwkomer bij de ploeg is de Australiër Robert Power, die overkomt van Sunweb.

Qhubeka-Assos presenteerde onlangs nog de Colombiaan Sergio Henao en de Italiaan Fabio Aru als nieuwkomers. De ploeg zegt de selectie voor 2021 nu rond te hebben.

Meer uit Sport

Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

3 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

4 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

6 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

7 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

7 uur geleden
Broers Van 't Wout hopen op groei shorttrack na succes op Spelen

DEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.

8 uur geleden
Tennisser De Minaur verliest meteen in eerste ronde Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).

11 uur geleden