Wielrenner Kelderman loopt ook wervelbreuk op
MILAAN (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman heeft naast een hersenschudding ook een wervelbreuk opgelopen bij een trainingsongeluk in Italië. Volgens zijn nieuwe ploeg Bora-hansgrohe hoeft Kelderman geen operatie te ondergaan. "We streven naar een conservatieve behandeling", aldus het Duitse team.
Kelderman was zaterdag met zijn nieuwe teamgenoten aan het trainen in Italië toen de groep werd aangereden door een auto. De automobilist zou vanuit een zijstraat op de groep zijn ingereden. Kelderman en de Duitse renners Andreas Schillinger en Rüdiger Selig waren de voornaamste slachtoffers. Zij moesten allemaal naar het ziekenhuis worden gebracht. De 37-jarige Schillinger liep meerdere wervelbreuken op. Selig (31) kwam er zonder breuken van af. Hij heeft alleen een hersenschudding.
De 29-jarige Kelderman verruilde Team Sunweb na het afgelopen seizoen voor Bora-hansgrohe. De Duitse formatie maakte onlangs al bekend dat Kelderman de beoogde kopman voor de Tour de France is. De Nederlander eindigde afgelopen najaar als derde in het eindklassement van de Giro d'Italia.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
6 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
9 uur geledenZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het masterstoernooi van Parijs bereikt. In de kwartfinale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Amerikaan Taylor Fritz in drie sets: 6-7 (10) 7-5 6-3. In de halve finale treft Alcaraz de winnaar van het duel tussen Casper Ruud uit Noorwegen en de Portugees Nuno Borges.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - De Amerikaan Frances Tiafoe heeft zich als zevende en voorlaatste speler geplaatst voor de ATP Finals, waar de beste tennissers eind deze maand om een officieuze wereldtitel strijden. Hij is zeker van deelname na de nederlaag van zijn landgenoot Tommy Paul tegen Ben Shelton (6-4 4-6 6-3) in de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs.
1 dag geleden