Wielrenner Kelderman loopt ook wervelbreuk op
MILAAN (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman heeft naast een hersenschudding ook een wervelbreuk opgelopen bij een trainingsongeluk in Italië. Volgens zijn nieuwe ploeg Bora-hansgrohe hoeft Kelderman geen operatie te ondergaan. "We streven naar een conservatieve behandeling", aldus het Duitse team.
Kelderman was zaterdag met zijn nieuwe teamgenoten aan het trainen in Italië toen de groep werd aangereden door een auto. De automobilist zou vanuit een zijstraat op de groep zijn ingereden. Kelderman en de Duitse renners Andreas Schillinger en Rüdiger Selig waren de voornaamste slachtoffers. Zij moesten allemaal naar het ziekenhuis worden gebracht. De 37-jarige Schillinger liep meerdere wervelbreuken op. Selig (31) kwam er zonder breuken van af. Hij heeft alleen een hersenschudding.
De 29-jarige Kelderman verruilde Team Sunweb na het afgelopen seizoen voor Bora-hansgrohe. De Duitse formatie maakte onlangs al bekend dat Kelderman de beoogde kopman voor de Tour de France is. De Nederlander eindigde afgelopen najaar als derde in het eindklassement van de Giro d'Italia.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zondag de US Open gewonnen. De Duitse nummer 2 van de wereldranglijst was in vier sets te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton: 6-3 7-6 (2) 5-7 6-2. Het is de tweede grandslamtitel in de carrière van Zverev, eerder dit jaar won hij zijn eerste op Roland Garros.
1 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg op de 4x400 meter gemengde estafette is op de eerste editie van het World Athletics Ultimate Championship als derde geëindigd. Jonas Phijffers, Lieke Klaver, Keenan Blake en Myrte van der Schoot moesten in het atletiekstadion van Boedapest de ploegen van de Verenigde Staten en Groot-Brittannië voor laten gaan.
4 uur geledenGRANADA (ANP) - Tobias Johannessen heeft de 21e en laatste etappe van de Vuelta gewonnen. De Noor van Uno-X Mobility was de beste in een sprint van drie renners in een tumultueuze slotfase in Granada. Hij klopte de Italiaan Alessandro Romele nipt in de sprint. De Belg Ramses Debruyne werd derde. De Brit Matthew Brennan, die deze Vuelta vijf etappes won, werd vierde.
5 uur geledenGRANADA (ANP) - Enric Mas (31) heeft zondag het eindklassement van de Vuelta gewonnen. De renner van Movistar is de eerste Spaanse winnaar sinds Alberto Contador in 2014. De periode van elf edities zonder Spaanse winnaar was de langste uit de geschiedenis van de Ronde van Spanje.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Max Verstappen vindt de RB22 van Red Bull Racing nog niet goed genoeg om echt voor een overwinning te kunnen strijden. "De tweede plaats was het maximale resultaat. Ik had niet de snelheid van Kimi Antonelli en zeker niet van Lando Norris", zei Verstappen tijdens de persconferentie in Madrid, waar hij zondag op de Madring op de tweede plaats eindigde.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Kimi Antonelli vindt dat de zege in Madrid naar Lando Norris had moeten gaan. Dat zei de 20-jarige Formule 1-coureur van Mercedes na afloop van zijn overwinning bij de Grote Prijs van Spanje. "Het was een hele moeilijke race. Het ging allemaal niet vanzelf. Het is goed om te winnen, maar ik vond dat Lando de winst verdiende", aldus Antonelli.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Max Verstappen vindt zijn tweede plaats bij de Grote Prijs van Spanje een "ongelooflijk" resultaat. "Dit is heel goed voor ons", zei Verstappen na de race op de Madring waar hij met zijn Red Bull achter de Italiaanse winnaar Kimi Antonelli eindigde en de Brit Lando Norris voor zich hield.
8 uur geleden