Wielrenner Jakobsen met Belgische ploeg op hoogtestage
BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielerploeg Deceuninck - Quick-Step trekt ter voorbereiding op de herstart van het seizoen de Italiaanse Dolomieten in. Van 6 tot 23 juli gaat het hele team, inclusief de Nederlandse sprinter Fabio Jakobsen, op hoogtestage naar Val di Fassa op de Passo San Pellegrino.
"In de omgeving zijn er klimmen van over de 2000 meter, maar zijn er ook vlakkere stukken op 1000 meter waar de tijdrijders en sprinters kunnen trainen. Naast de goede trainingen kan er ook verder gewerkt worden aan de bekende 'Wolfpack' spirit", verwees de teamleiding naar de bijnaam van de succesvolle ploeg van topman Patrick Lefevere.
Alle deelnemers aan het trainingskamp worden getest op het nieuwe coronavirus. "De medische staf van de ploeg staat iedereen bij om er zeker van te zijn dat voorzorgsmaatregelen worden genomen en begrepen. De protocollen worden constant bekeken en gewogen", benadrukt de ploegleiding.
Lefevere omschrijft Val di Fassa als "een ideale mix" voor zijn team. "We kunnen op een compacte manier trainen en onze veiligheidsprocedures volgen in deze lastige tijden. We kijken er meer dan ooit naar uit om samen te zijn als groep en de renners in de best mogelijke vorm aan de start te krijgen van de rest van het seizoen."
De UCI WorldTour hervat op 1 augustus met de Italiaanse Strade Bianche.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
6 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
8 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
17 uur geleden