Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Jakobsen met Belgische ploeg op hoogtestage

Wielrenner Jakobsen met Belgische ploeg op hoogtestage

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielerploeg Deceuninck - Quick-Step trekt ter voorbereiding op de herstart van het seizoen de Italiaanse Dolomieten in. Van 6 tot 23 juli gaat het hele team, inclusief de Nederlandse sprinter Fabio Jakobsen, op hoogtestage naar Val di Fassa op de Passo San Pellegrino.

"In de omgeving zijn er klimmen van over de 2000 meter, maar zijn er ook vlakkere stukken op 1000 meter waar de tijdrijders en sprinters kunnen trainen. Naast de goede trainingen kan er ook verder gewerkt worden aan de bekende 'Wolfpack' spirit", verwees de teamleiding naar de bijnaam van de succesvolle ploeg van topman Patrick Lefevere.

Alle deelnemers aan het trainingskamp worden getest op het nieuwe coronavirus. "De medische staf van de ploeg staat iedereen bij om er zeker van te zijn dat voorzorgsmaatregelen worden genomen en begrepen. De protocollen worden constant bekeken en gewogen", benadrukt de ploegleiding.

Lefevere omschrijft Val di Fassa als "een ideale mix" voor zijn team. "We kunnen op een compacte manier trainen en onze veiligheidsprocedures volgen in deze lastige tijden. We kijken er meer dan ooit naar uit om samen te zijn als groep en de renners in de best mogelijke vorm aan de start te krijgen van de rest van het seizoen."

De UCI WorldTour hervat op 1 augustus met de Italiaanse Strade Bianche.

Meer uit Sport

Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

6 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

7 uur geleden
Schaker Giri speelt remise en ziet koploper Sindarov uitlopen

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.

11 uur geleden
Alcaraz met moeite ten koste van Etcheverry door in Monaco

MONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.

12 uur geleden
Dartbond PDC weert trans vrouwen voortaan van vrouwentoernooien

LONDEN (ANP) - Trans vrouwen mogen vanaf donderdag niet meer meedoen aan vrouwentoernooien van dartsbond PDC. Dat staat in een verklaring op de site van de PDC. Het besluit heeft onder anderen gevolgen voor de Nederlandse Noa-Lynn van Leuven.

12 uur geleden
Van der Poel schat kansen in Roubaix hoger in dan in Vlaanderen

ROUBAIX (ANP/AFP/BELGA) - Mathieu van der Poel vindt zichzelf "meer favoriet" in Parijs-Roubaix dan in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei hij donderdag op een persconferentie. Van der Poel werd afgelopen zondag in Vlaanderen tweede achter Tadej Pogacar. In Roubaix was de Nederlander de afgelopen drie jaar de beste.

13 uur geleden
Sabalenka mist graveltoernooi Stuttgart door blessure

STUTTGART (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich teruggetrokken van het WTA-toernooi van Stuttgart vanwege een blessure. Dat heeft de Belarussische nummer 1 van de wereld donderdag via Instagram bekendgemaakt. Ze schrijft dat ze de blessure opliep na het masterstoernooi van Miami, dat ze eind maart winnend afsloot.

13 uur geleden