Wielrenner Hayter wint door val ontsierde sprint in Ruta del Sol
PULPÍ (ANP) - Wielrenner Ethan Hayter heeft de laatste etappe van de Ruta del Sol in Spanje gewonnen. De Brit van Ineos Grenadiers was na een korte rit van 107 kilometer de snelste in een door een val ontsierde sprint van een kopgroep van twaalf renners.
De eindzege in de Spaanse etappekoers ging naar de Colombiaan Miguel Angel López. De renner van Movistar verdedigde zijn voorsprong van 20 seconden op Antwan Tolhoek met succes.
De drie vroege vluchters werden op 11 kilometer van de streep ingelopen, nog voor de voet van de beklimming van de Alto de la Geoda. Op de klim werd het hele peloton uit elkaar getrokken en haakten de gerenommeerde sprinters af.
De voorste groep van twaalf renners ging sprinten voor de ritzege. Hayter leek gepasseerd te worden door Daryl Impey en Robert Stannard, maar Impey bracht door van zijn lijn af te wijken Stannard en zichzelf ten val. Hayter won uiteindelijk voor de Duitser Philipp Walsleben en Toms Skujins uit Letland.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
7 minuten geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
56 minuten geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
3 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
7 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
17 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
21 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
21 uur geleden