Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Hayter wint door val ontsierde sprint in Ruta del Sol

Wielrenner Hayter wint door val ontsierde sprint in Ruta del Sol

PULPÍ (ANP) - Wielrenner Ethan Hayter heeft de laatste etappe van de Ruta del Sol in Spanje gewonnen. De Brit van Ineos Grenadiers was na een korte rit van 107 kilometer de snelste in een door een val ontsierde sprint van een kopgroep van twaalf renners.

De eindzege in de Spaanse etappekoers ging naar de Colombiaan Miguel Angel López. De renner van Movistar verdedigde zijn voorsprong van 20 seconden op Antwan Tolhoek met succes.

De drie vroege vluchters werden op 11 kilometer van de streep ingelopen, nog voor de voet van de beklimming van de Alto de la Geoda. Op de klim werd het hele peloton uit elkaar getrokken en haakten de gerenommeerde sprinters af.

De voorste groep van twaalf renners ging sprinten voor de ritzege. Hayter leek gepasseerd te worden door Daryl Impey en Robert Stannard, maar Impey bracht door van zijn lijn af te wijken Stannard en zichzelf ten val. Hayter won uiteindelijk voor de Duitser Philipp Walsleben en Toms Skujins uit Letland.

Meer uit Sport

Baanwielrenner Hoogland slaat EK opnieuw over

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.

1 uur geleden
McLaren slaat eerste besloten testdag Formule 1 in Barcelona over

WOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."

2 uur geleden
Tweevoudig winnaar Sinner soepel naar derde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiër James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.

2 uur geleden
Australische wielrenner Vine grijpt macht in Tour Down Under

URAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.

5 uur geleden
Golfer McIlroy gelooft niet in verzoening PGA Tour en LIV Golf

DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.

20 uur geleden
Janko Franjic derde remmer Nederlandse viermansbob op Spelen

ARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.

1 dag geleden
Duitse tennistopper Zverev naar derde ronde van Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev staat in de derde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de eveneens 28-jarige Fransman Alexandre Müller: 6-3 4-6 6-3 6-4. Zverev speelt in de derde ronde tegen de Brit Cameron Norrie, die in vier sets won van de Amerikaan Emilio Nava.

1 dag geleden