Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Gaviria spurt naar zege tweede etappe Burgos

Wielrenner Gaviria spurt naar zege tweede etappe Burgos

VILLADIEGO (ANP) - Fernando Gaviria heeft de tweede etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De Colombiaanse wielrenner van UAE Team Emirates was oppermachtig in de massaspurt na een rit van 168 kilometer van Castrojeriz naar Villadiego.

De Fransman Arnaud Démare (Groupama) sprintte naar de tweede plaats, de Ier Sam Bennett (Deceuninck - Quick Step) finishte als derde. Pascal Eenkhoorn (Jumbo Visma) was de eerste Nederlander op de negende plaats.

Gaviria is een erkend topsprinter, maar zijn zege was toch verrassend omdat hij drie ploegmaten miste die hem konden ondersteunen in de koers. Sebastián Molano, Cristian Muñoz en Andrés Camilo Ardila, alle drie ook van Colombiaanse afkomst, gingen niet meer van start in de tweede rit, omdat zij contact hebben gehad met iemand die positief had getest op het coronavirus.

Molano, Muñoz en Ardila ondergingen de voorbije dagen twee testen. Die waren allemaal negatief. Team Emirates stuurde het drietal uit voorzorg toch naar huis omdat het contact met de besmette persoon afgelopen zaterdag was.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

14 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

16 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 dag geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

1 dag geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

1 dag geleden