Wielrenner Fuglsang mist ook Ardenner klassiekers
KOPENHAGEN (ANP) - Voor Jakob Fuglsang komen ook de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik te vroeg. De Deense wielrenner van Israel-Premier Tech verdween eind februari uit de UAE Tour met epididymitis, een ontsteking van de bijbal. Hij onderging daarna een antibioticakuur van drie weken en mag inmiddels weer trainen. Fuglsang hoopt nu op 10 mei in de Ronde van Hongarije zijn rentree te maken, meldt zijn ploeg.
"Ik ben heel gemotiveerd om opnieuw op de fiets te zitten. Het was lastig om zo lang aan de kant te staan, en nog lastiger om te weten dat ik de Ardenner klassiekers zal missen. Die behoren tot mijn favoriete wedstrijden", meldt de 38-jarige Fuglsang, onder meer winnaar van Luik-Bastenaken-Luik (2019) en de Ronde van Lombardije (2020). "Maar het seizoen is nog lang en ik kijk er naar uit om opnieuw te koersen."
Fuglsang ging er eerder van uit dat hij half april weer in wedstrijden zou uitkomen.
Meer uit Sport
WASHINGTON (ANP/DPA) - President Donald Trump van de Verenigde Staten heeft het Internationaal Olympisch Comité (IOC) gefeliciteerd met de beslissing van donderdag om transgender vrouwen uit te sluiten van deelname in de vrouwencategorie bij de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. Alleen biologisch vrouwelijke atleten, van wie het geslacht wordt vastgesteld door middel van een eenmalige genetische screeningstest, komen in aanmerking om deel te nemen.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Oranje-international Ceddanne Rafaela is het nieuwe MLB-seizoen met de honkballers van Boston Red Sox begonnen met een overwinning bij Cincinnati Reds. De negenvoudig kampioen was in Ohio met 3-0 te sterk voor de thuisploeg.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nederland organiseert het EK hockey voor mannen en vrouwen in 2029. Dat maakte de Nederlandse hockeybond (KNHB) vrijdag bekend. Het evenement vindt plaats in het Wagener Stadion in Amstelveen.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdediger Aryna Sabalenka heeft zich ten koste van Elena Rybakina geplaatst voor de finale van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst was met 6-4 6-3 te sterk voor de mondiale nummer 2 uit Kazachstan.
4 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft de tiende tijd gereden bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull klokte 1.31,509. De Australiër Oscar Piastri reed in zijn McLaren met 1.30,133 de snelste tijd in Suzuka.
6 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Polen of Zweden wordt op 20 juni de tegenstander van Oranje in de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal. De twee landen wisten donderdagavond hun halve finales in de play-offs voor WK-deelname te winnen en strijden dinsdag in Zweden om een plek in de groep van Nederland.
10 uur geledenSUZUKA (ANP/AFP) - De Britse journalist Giles Richards van The Guardian is "diep teleurgesteld" in Max Verstappen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 stuurde hem weg bij de persconferentie voorafgaand aan de Grote Prijs van Japan. "Ik heb blijkbaar een gevoelige snaar geraakt, maar ik ben nog nooit gesommeerd een persconferentie te verlaten", schreef Richards in zijn krant.
19 uur geleden