Wielrenner Fuglsang mist ook Ardenner klassiekers
KOPENHAGEN (ANP) - Voor Jakob Fuglsang komen ook de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik te vroeg. De Deense wielrenner van Israel-Premier Tech verdween eind februari uit de UAE Tour met epididymitis, een ontsteking van de bijbal. Hij onderging daarna een antibioticakuur van drie weken en mag inmiddels weer trainen. Fuglsang hoopt nu op 10 mei in de Ronde van Hongarije zijn rentree te maken, meldt zijn ploeg.
"Ik ben heel gemotiveerd om opnieuw op de fiets te zitten. Het was lastig om zo lang aan de kant te staan, en nog lastiger om te weten dat ik de Ardenner klassiekers zal missen. Die behoren tot mijn favoriete wedstrijden", meldt de 38-jarige Fuglsang, onder meer winnaar van Luik-Bastenaken-Luik (2019) en de Ronde van Lombardije (2020). "Maar het seizoen is nog lang en ik kijk er naar uit om opnieuw te koersen."
Fuglsang ging er eerder van uit dat hij half april weer in wedstrijden zou uitkomen.
Meer uit Sport
BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
3 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
7 uur geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
7 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
7 uur geleden