Wielrenner Ewan verlengt contract Lotto met twee jaar
AALTER (ANP) - Sprinter Caleb Ewan heeft zijn contract bij de Belgische wielerploeg Lotto Soudal met twee jaar verlengd tot eind 2024.
In de afgelopen seizoenen won de 27-jarige Australiër voor Lotto Soudal 22 wedstrijden, waaronder vijf ritten in de Tour de France, onder andere op de Champs Elysées, vier in de Giro d’Italia, de Scheldeprijs, Brussels Cycling Classic en ritzeges in Tour Down Under. In de Tour van dit jaar moest hij opgeven na een val in de derde etappe.
"Ik voel me hier thuis en ik ben ook trots de kleuren van het team te verdedigen", zegt Ewan. "Samen hebben we prachtige resultaten behaald en ik ben vastberaden te laten zien dat het nog maar het begin was. Het kan altijd nog beter. Daarom kijk ik ernaar uit te werken met onze sprinttrein met Jasper De Buyst, Roger Kluge, Harry Sweeny en Frederik Frison, en er komt nog versterking bij. We gaan nog scoren."
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Coureur Laura Villars heeft een rechtszaak aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort tot uitspraak is gedaan. Dat staat in de dagvaarding die het Franse persbureau AFP heeft ingezien.
16 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is al in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs gestrand. De als eerste geplaatste Spanjaard, die een bye had in de eerste ronde, verloor met 6-4 3-6 4-6 van de Brit Cameron Norrie, de nummer 31 van de wereldranglijst.
15 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Anish Giri is in januari 2026 de oudste deelnemer aan het internationale schaaktoernooi van Wijk aan Zee. De 31-jarige schaker strijdt in de 88e editie tegen het jongste deelnemersveld ooit op het Tata Steel Chess Tournament.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Alle Formule 1-teams hebben zich in 2024 gehouden aan de budgetlimiet. De internationale autosportfederatie FIA heeft in een zeven maanden durend onderzoek naar de naleving van de financiële regels geen kostenoverschrijdingen ontdekt. De bond meldt in een rapportage dat alle tien teams en vijf motorfabrikanten volledig hebben meegewerkt en de vereiste informatie hebben verstrekt.
22 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Met nog exact honderd dagen te gaan ligt de organisatie van de Winterspelen van Milaan-Cortina op schema, maar er zijn nog wel zorgen over de accommodatie voor het ijshockey. De bouw van het stadion voor deze sport in Milaan heeft vertraging opgelopen. Het zal niet als gepland begin december klaar zijn. "Het is een belangrijk aandachtspunt", zegt directeur van de Spelen Christophe Dubi. "Het staat bovenaan onze prioriteitenlijst."
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is uitgeschakeld in de eerste ronde van het masterstoernooi in Parijs. De 29-jarige Nederlander verloor in twee sets van de Canadees Gabriel Diallo: 3-6 4-6.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - De honkballers van de Los Angeles Dodgers hebben maandag een 2-1 voorsprong genomen op de Toronto Blue Jays in de World Series, de finale van de Amerikaanse honkbalcompetitie over maximaal zeven wedstrijden. De titelverdedigers uit Los Angeles beslisten de spectaculaire derde wedstrijd met een homerun in de achttiende inning na ruim zes uur spelen in hun voordeel (6-5). Een honkbalwedstrijd duurt normaal negen innings.
1 dag geleden