Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Evenepoel neemt leiding over van Roglic in Baskenland

Wielrenner Evenepoel neemt leiding over van Roglic in Baskenland

MALLABIA (ANP) - Remco Evenepoel heeft de leiding in de Ronde van Baskenland overgenomen van Primoz Roglic. De Belg van Quick-Step Alpha Vinyl eindigde in de vijfde etappe van Zamudio naar Mallabia als derde. De Spanjaard Carlos Rodríguez van Ineos won de rit en boekte zijn eerste profzege.

Rodríguez reed lang in het wiel van zijn landgenoot en de laatst overgebleven medevluchter Marc Soler. Vlak voor de top van de laatste lange beklimming, de Karabieta, ging hij ervandoor. In het peloton versnelde Evenepoel. De Belgische nummer 2 uit het klassement kreeg zes renners mee onder wie Roglic' ploeggenoot Jonas Vingegaard van Jumbo-Visma. Maar de Sloveen zelf kon niet aanklampen en verloor veel tijd. De achtervolgers kwamen op de steile aankomst tot op minder dan 10 seconden van Rodríguez. Daar pakte de Colombiaan Daniel Felipe Martínez de tweede plaats voor Evenepoel.

In het klassement heeft Evenepoel 2 seconden voorsprong op Martínez van Ineos. Roglic kwam binnen op 1.16 minuut en zakte naar de achtste plaats.

Meer uit Sport

Wielrenner Cavagna wint eerste rit in wielerweek Coppi e Bartali

RICCIONE (ANP) - Wielrenner Rémi Cavagna heeft na een solo de eerste etappe van de Italiaanse rittenkoers Settimana Internazionale Coppi e Bartali gewonnen. De Fransman van Soudal - Quick-Step bleef met een solo van bijna 30 kilometer in Riccione het peloton voor. Mauro Schmid, vorig jaar winnaar van de eerste rit, werd tweede. De Nederlandse wielrenner Rick Pluimers van Tudor Pro Cycling werd derde.

8 minuten geleden
Boksster De Cler uitgeschakeld op WK na omstreden deelname

NEW DELHI (ANP) - Boksster Megan de Cler is in de tweede ronde van de WK in New Delhi uitgeschakeld. De 19-jarige boksster, die zonder toestemming van de Nederlandse boksbond NBB deelnam aan het toernooi, verloor in de klasse tot 63 kilogram van de als tweede geplaatste Mexicaanse Guadalupe Solis Acosta.

52 minuten geleden
Basketballers Knicks ondanks 57 punten Randle onderuit in NBA

NEW YORK (ANP) - De basketballers van New York Knicks hebben ondanks maar liefst 57 punten van Julius Randle een nederlaag moeten incasseren in de NBA. De Knicks gingen in het eigen Madison Square Garden onderuit tegen Minnesota Timberwolves: 134-140. Bij de Timberwolves blonk Taurean Prince uit door acht driepunters te maken. Prince legde acht keer aan voor een driepunter en haalde een 100 procent-score.

8 uur geleden
Oud-toptennisster Navratilova is weer kankervrij

MIAMI (ANP) - Oud-toptennisster Martina Navratilova is weer kankervrij. Die boodschap kreeg de 66-jarige Navratilova onlangs van de artsen die haar behandelen. "Voor zover zij weten, ben ik kankervrij", zegt de in Tsjechië geboren Amerikaanse tegen TalkTV.

9 uur geleden
Titelverdediger VS treft Japan in finale World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De finale van de World Baseball Classic gaat tussen de Verenigde Staten en Japan. De Amerikaanse honkballers waren in de halve finales in Miami veel te sterk voor Cuba (14-2), Japan versloeg Mexico in een ware thriller met 6-5. De finale van het officieuze WK in het honkbal vindt dinsdagavond plaats in het stadion van MLB-club Miami Marlins.

9 uur geleden
Diverse botbreuken wielrenner Cataldo door zware val in Catalonië

GIRONA (ANP) - De Italiaanse wielrenner Dario Cataldo is zwaargewond in het ziekenhuis beland door een zware val in de slotfase van de eerste etappe van de Ronde van Catalonië. De renner van Trek-Segafredo heeft diverse botbreuken, meldde zijn ploeg.

18 uur geleden
Hamilton onder de indruk van Red Bull: snelste auto ooit gezien

JEDDAH (ANP) - Lewis Hamilton is zwaar onder de indruk van Red Bull. De auto waarin Max Verstappen en Sergio Pérez de eerste twee races van dit seizoen in de Formule 1 naar hun hand zetten, is volgens de zevenvoudig wereldkampioen "de meest dominante auto" die hij in zijn carrière heeft gezien.

19 uur geleden