Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Evenepoel komende drie weken nog niet op de fiets

Wielrenner Evenepoel komende drie weken nog niet op de fiets

HERENTHALS (ANP) - Wielrenner Remco Evenepoel zal ook de komende drie weken nog niet op de fiets trainen. Dat meldde ploegbaas Patrick Lefevere van Deceuninck - Quick-Step op de Vlaamse Radio 1.

Evenepoel had afgelopen woensdag al laten weten dat hij een terugslag in zijn revalidatie ondervindt en meer tijd nodig heeft om weer helemaal fit te worden voor het nieuwe seizoen. Het Belgische talent kwam in augustus in de Ronde van Lombardije zwaar ten val waarbij hij onder meer een bekkenbreuk en een kneuzing aan zijn rechterlong opliep.

"Schijnbaar is de aangroei aan het bot toch niet zo snel gegaan als iedereen dacht", zei Lefevere. "Hij had pijn, maar heeft dat niet gezegd. Hij dacht dat het een deel van de revalidatie was."

Geen enkel risico

Lefevere laat weten dat ze bij de ploeg geen enkel risico nemen. "We hoopten dat hij vanaf morgen weer zou fietsen. Waarschijnlijk blijft hij nog eens drie weken van de fiets. Dan komen we uit op 8 februari, exact drie maanden voor de start van de Giro d'Italia."

Evenepoel had al gezegd dat hij de Ronde van Italië en de Olympische Spelen tot zijn hoofddoel heeft gemaakt. "Ik lig niet achter op schema, er is geen paniek", zei hij vorige week nog.

Meer uit Sport

Márquez wint na val alsnog sprintrace MotoGP in Jerez

JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.

8 uur geleden
Motorracer Veijer verovert zijn eerste pole position in Moto2

JEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.

9 uur geleden
Wielrenner Alaphilippe mist Luik-Bastenaken-Luik om gezondheid

LUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.

11 uur geleden
MotoGP-kampioen Márquez pakt in Spanje eerste pole van dit jaar

JEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.

12 uur geleden
Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

1 dag geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

1 dag geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

1 dag geleden