Wielrenner Evenepoel komende drie weken nog niet op de fiets
HERENTHALS (ANP) - Wielrenner Remco Evenepoel zal ook de komende drie weken nog niet op de fiets trainen. Dat meldde ploegbaas Patrick Lefevere van Deceuninck - Quick-Step op de Vlaamse Radio 1.
Evenepoel had afgelopen woensdag al laten weten dat hij een terugslag in zijn revalidatie ondervindt en meer tijd nodig heeft om weer helemaal fit te worden voor het nieuwe seizoen. Het Belgische talent kwam in augustus in de Ronde van Lombardije zwaar ten val waarbij hij onder meer een bekkenbreuk en een kneuzing aan zijn rechterlong opliep.
"Schijnbaar is de aangroei aan het bot toch niet zo snel gegaan als iedereen dacht", zei Lefevere. "Hij had pijn, maar heeft dat niet gezegd. Hij dacht dat het een deel van de revalidatie was."
Geen enkel risico
Lefevere laat weten dat ze bij de ploeg geen enkel risico nemen. "We hoopten dat hij vanaf morgen weer zou fietsen. Waarschijnlijk blijft hij nog eens drie weken van de fiets. Dan komen we uit op 8 februari, exact drie maanden voor de start van de Giro d'Italia."
Evenepoel had al gezegd dat hij de Ronde van Italiƫ en de Olympische Spelen tot zijn hoofddoel heeft gemaakt. "Ik lig niet achter op schema, er is geen paniek", zei hij vorige week nog.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.
40 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.
1 uur geledenDETROIT (ANP/BELGA) - De Detroit Pistons en de Cleveland Cavaliers hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de play-offs in de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Beide ploegen nemen het in die ronde tegen elkaar op voor een finaleplaats in de Eastern Conference.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.
16 uur geledenDOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.
17 uur geleden