Wielrenner Eekhoff loopt kaakfractuur op bij val in AlUla Tour
TAYMA FORT (ANP) - Wielrenner Nils Eekhoff heeft aan een val in de derde etappe van de AlUla Tour een kaakfractuur en een gebroken tand overgehouden. Dat meldt zijn ploeg Team Picnic PostNL op de website. In Nederland zal worden bekeken of een operatie noodzakelijk is.
Eekhoff moest in de laatste kilometers uitwijken voor een andere renner die ten val kwam en belandde op een verhoogde stoeprand. Niet meer in staat uit zijn klikpedaal te komen ging hij daarna onderuit. De 27-jarige Noord-Hollander moest naar het ziekenhuis worden vervoerd.
"Nils heeft bij de val een harde klap gemaakt", meldt teamarts Camiel Aldershof. "Hij heeft een tand gebroken en een kaakfractuur opgelopen. Voor nu is hij door het lokale ziekenhuis ontslagen, maar zodra hij terug is in Nederland zullen we verdere onderzoeken uitvoeren met onze specialisten om te bepalen of een operatie nodig is. Gezien de aard van de blessures verwachten we dat hij zes tot acht weken uit de roulatie zal zijn, maar dit kan uiteraard veranderen naar aanleiding van de aanvullende onderzoeken."
Eekhoff was een van de renners die kopman Fabio Jakobsen in stelling moest brengen in de massasprints.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
6 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geleden