Wielrenner Dumoulin toch in Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik
HERVE (ANP) - Wielrenner Tom Dumoulin doet woensdag toch mee aan de Waalse Pijl en hij rijdt zondag ook Luik-Bastenaken-Luik. De Limburger zei zondag na de WK in Italië toe te zijn aan een week rust, maar hij gaat de Ardense heuvelklassiekers toch rijden. De Sloveen Primoz Roglic debuteert zondag in Luik-Bastenaken-Luik.
"Ik denk dat ik nu even een week rust neem. De week erop wil ik dan meedoen om de podiumplaatsen in de Amstel Gold Race", zei Dumoulin zondag na de wegwedstrijd in Imola, waar hij als veertiende over de streep kwam. Toch gaat hij deze week net als Lennard Hofstede, Tom Leezer, de Duitser Paul Martens, Laurens de Plus uit België en de Deen Jonas Vingegaard zowel de Waalse Pijl als Luik-Bastenaken-Luik rijden.
Het zestal krijgt zondag versterking van Roglic, de nummer 2 van de Tour de France. "Ik heb nog nooit een Ardenner klassieker gereden, dus het is moeilijk te voorspellen hoe ik het ga doen. Het is een nieuwe ervaring, ik kijk er naar uit", aldus de Sloveen.
Meer uit Sport
PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
1 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
2 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
9 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
9 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
19 uur geleden