Wielrenner Dumoulin toch in Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik
HERVE (ANP) - Wielrenner Tom Dumoulin doet woensdag toch mee aan de Waalse Pijl en hij rijdt zondag ook Luik-Bastenaken-Luik. De Limburger zei zondag na de WK in Italië toe te zijn aan een week rust, maar hij gaat de Ardense heuvelklassiekers toch rijden. De Sloveen Primoz Roglic debuteert zondag in Luik-Bastenaken-Luik.
"Ik denk dat ik nu even een week rust neem. De week erop wil ik dan meedoen om de podiumplaatsen in de Amstel Gold Race", zei Dumoulin zondag na de wegwedstrijd in Imola, waar hij als veertiende over de streep kwam. Toch gaat hij deze week net als Lennard Hofstede, Tom Leezer, de Duitser Paul Martens, Laurens de Plus uit België en de Deen Jonas Vingegaard zowel de Waalse Pijl als Luik-Bastenaken-Luik rijden.
Het zestal krijgt zondag versterking van Roglic, de nummer 2 van de Tour de France. "Ik heb nog nooit een Ardenner klassieker gereden, dus het is moeilijk te voorspellen hoe ik het ga doen. Het is een nieuwe ervaring, ik kijk er naar uit", aldus de Sloveen.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
19 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
22 uur geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
22 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
22 uur geledenTORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.
23 uur geleden