'Wielrenner Dumoulin start in E3 en Ronde van Vlaanderen'
KANNE (ANP) - Tom Dumoulin is dit voorjaar van plan om een aantal Vlaamse klassiekers te rijden De Maastrichtenaar van Jumbo-Visma wil starten in de E3 Saxo Bank Classic en de Ronde van Vlaanderen, meldt Wielerflits. De ronderenner staat dit jaar waarschijnlijk niet aan de start in de Amstel Gold Race en twee Ardennenklassiekers, de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik.
Dumoulin wil zijn seizoen beginnen in Italië met het drieluik Strade Bianche op 6 maart, Tirreno-Adriatico van 10 tot en met 16 maart en Milaan Sanremo op 20 maart. De E3 Classic met finish in Harelbeke vindt plaats op 26 maart en de Ronde van Vlaanderen op 4 april.
Volgens de wielerwebsite slaat Dumoulin daarna de Amstel Gold Race en de Waalse klassiekers over. Hij zal wel de Ronde van Romandië rijden. Zijn ploeg Jumbo-Visma moet het programma, inclusief de keuze voor de grote ronden nog bekendmaken.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.
10 uur geledenTURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.
11 uur geledenSANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.
18 uur geledenMARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.
1 dag geleden