Wielrenner Cavendish slachtoffer gewapende overval
LONDEN (ANP) - Wielrenner Mark Cavendish is het slachtoffer geworden van een gewapende overval. Volgens de veelvoudig winnaar van etappes in de Ronde van Frankrijk hebben vier overvallers op 27 november in zijn huis in Essex ingebroken. Hij en zijn gezinsleden zouden met messen zijn bedreigd. De bandieten hebben onder meer twee waardevolle horloges meegenomen.
Dat laatste vond de Britse renner niet het ergste. "Maar wat mijn gezinsleden thuis hebben meegemaakt, is een nachtmerrie. Ze zijn hun gevoel voor veiligheid in eigen omgeving kwijt. Het is hartverscheurend." Cavendish vraagt getuigen zich te melden bij de politie.
Cavendish heeft net zijn contract bij de ploeg Deceuninck- Quick-Step met een jaar verlengd. De 36-jarige Brit boekte deze zomer verrassend vier ritzeges in de Tour de France.
Meer uit Sport
BAKOE (ANP) - Judoka Yael van Heemst is er op de WK judo in Bakoe niet in geslaagd om de eerste medaille voor Nederland te winnen. De 24-jarige WK-debutante verloor de strijd om het brons in de klasse tot 78 kilogram van de Duitse Anna Monta Olekin. Het duel was binnen 2 minuten beslist op ippon.
52 minuten geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de snelste ronde gereden in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 start zaterdag van poleposition in de sprintrace. Het is de elfde keer in de carrière van de coureur van Red Bull dat hij de pole pakt voor de sprint.
2 uur geledenBAKOE (ANP) - Judoka Yael van Heemst mag op de WK in Bakoe (Azerbeidzjan) strijden om de bronzen plak in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige WK-debutante neemt het later vrijdag op tegen de Duitse Anna Monta Olek.
4 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de zesde tijd gereden in de enige vrije training voor de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull klokte een tijd van 1.33,006. De Brit George Russell van Mercedes had met 1.32,274 de beste tijd.
6 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi van Shanghai. De als eerste geplaatste Duitser was met 6-4 7-6 (4) te sterk voor Wu Yibing uit China.
7 uur geledenMANDALIKA (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer heeft zijn rentree op het circuit gemaakt na zijn sleutelbeenbreuk van vorige maand. De 21-jarige motorracer uit Staphorst kwam in actie tijdens de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Indonesië.
9 uur geledenTASJKENT (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Oezbeekse Tasjkent de 100 meter wisselslag gewonnen in een nieuw Europees record. De 26-jarige Nederlandse tikte aan na 56,18 seconden en scherpte daarmee haar eigen Europese toptijd uit 2025 aan (56,26). Ze noteerde die tijd vorig jaar bij de EK kortebaanzwemmen in het Poolse Lublin.
17 uur geleden