
Wielrenner Cavendish slachtoffer gewapende overval
LONDEN (ANP) - Wielrenner Mark Cavendish is het slachtoffer geworden van een gewapende overval. Volgens de veelvoudig winnaar van etappes in de Ronde van Frankrijk hebben vier overvallers op 27 november in zijn huis in Essex ingebroken. Hij en zijn gezinsleden zouden met messen zijn bedreigd. De bandieten hebben onder meer twee waardevolle horloges meegenomen.
Dat laatste vond de Britse renner niet het ergste. "Maar wat mijn gezinsleden thuis hebben meegemaakt, is een nachtmerrie. Ze zijn hun gevoel voor veiligheid in eigen omgeving kwijt. Het is hartverscheurend." Cavendish vraagt getuigen zich te melden bij de politie.
Cavendish heeft net zijn contract bij de ploeg Deceuninck- Quick-Step met een jaar verlengd. De 36-jarige Brit boekte deze zomer verrassend vier ritzeges in de Tour de France.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Tennisster Arantxa Rus is in de eerste ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De 34-jarige Nederlandse moest haar meerdere erkennen in de Amerikaanse Caroline Dolehide: 2-6 2-6.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft een uitstekend debuut gemaakt op Wimbledon. De 25-jarige Nederlander versloeg in de eerste ronde de Amerikaan Christopher Eubanks op baan 7 met 6-3 6-7 (5) 6-7 (7) 6-3 7-6 (3). De Jong verloor geen enkele keer zijn service in de hele wedstrijd. Hij speelt in de tweede ronde tegen Miomir Kecmanovic uit Servië.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp sprak over een "solide wedstrijd" na zijn overwinning in drie sets op de Italiaan Matteo Arnaldi in de eerste ronde van Wimbledon. De twee speelden dinsdag het restant van de partij, die een dag eerder na twee sets was gestaakt wegens invallende duisternis.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde op Wimbledon. De 29-jarige Nederlander verraste op het grandslamtoernooi in Londen de Italiaan Matteo Arnaldi (24), de mondiale nummer 43. Van de Zandschulp won in drie sets: 7-6 (4) 7-6 (5) 6-4. Van de Zandschulp en Arnaldi speelden dinsdag het restant van hun partij, die een dag eerder na twee sets was gestaakt wegens invallende duisternis.
4 uur geledenLILLE (ANP) - Pascal Eenkhoorn is een van de helpers van kopman Remco Evenepoel bij de Belgische topploeg Soudal Quick-Step in de komende Tour de France. De Nederlands kampioen van 2022 begint zaterdag in Lille aan zijn tweede Ronde van Frankrijk.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord eert de overleden clublegende Rinus Israël met foto's en video's op zijn sociale kanalen. De club noemt hem "de onverzettelijke verdediger" die met Feyenoord diverse grote prijzen won en aanvoerder was van het succeselftal dat in 1970 de Europacup I en de wereldbeker veroverde.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Jessica Pegula is verrassend uitgeschakeld in de eerste ronde op Wimbledon. De als derde geplaatste Amerikaanse ging met 2-6 3-6 onderuit tegen de Italiaanse Elisabetta Cocciaretto, de mondiale nummer 116.
6 uur geleden