Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Cavendish slachtoffer gewapende overval

Wielrenner Cavendish slachtoffer gewapende overval

LONDEN (ANP) - Wielrenner Mark Cavendish is het slachtoffer geworden van een gewapende overval. Volgens de veelvoudig winnaar van etappes in de Ronde van Frankrijk hebben vier overvallers op 27 november in zijn huis in Essex ingebroken. Hij en zijn gezinsleden zouden met messen zijn bedreigd. De bandieten hebben onder meer twee waardevolle horloges meegenomen.

Dat laatste vond de Britse renner niet het ergste. "Maar wat mijn gezinsleden thuis hebben meegemaakt, is een nachtmerrie. Ze zijn hun gevoel voor veiligheid in eigen omgeving kwijt. Het is hartverscheurend." Cavendish vraagt getuigen zich te melden bij de politie.

Cavendish heeft net zijn contract bij de ploeg Deceuninck- Quick-Step met een jaar verlengd. De 36-jarige Brit boekte deze zomer verrassend vier ritzeges in de Tour de France.

Meer uit Sport

Para-snowboardster Bunschoten-Vos zet punt achter carrière

UTRECHT (ANP) - Para-snowboardster Lisa Bunschoten-Vos beëindigt haar topsportcarrière. Ze kiest ervoor haar aandacht te richten op haar gezin, meldt de Nederlandse Ski Vereniging.

1 uur geleden
Teambaas McLaren maakt excuses aan Sainz voor gedrag Piastri

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Andrea Stella, teambaas van het Formule 1-team van McLaren, heeft Carlos Sainz excuses aangeboden voor het gedrag van Oscar Piastri zondag tijdens de Grote Prijs van Hongarije.

3 uur geleden
Van Aert maakt na blessure rentree in Ronde van Denemarken

DEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert maakt woensdag zijn rentree in de Ronde van Denemarken. Dat meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike maandag op sociale media.

5 uur geleden
Griekspoor is Van de Zandschulp op tennisranglijst weer voorbij

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is weer de beste Nederlandse tennisser. De 30-jarige Haarlemmer zakte op de maandag uitgebrachte wereldranglijst één positie, van 66 naar 67. Botic van de Zandschulp, die vorige week in Estoril al in de eerste ronde werd uitgeschakeld, viel terug van de 55e naar de 69e plaats.

7 uur geleden
Evenepoel trots op tweede plek Tour achter recordhouder Pogačar

PARIJS (ANP) - Remco Evenepoel is trots op zijn tweede plek in de Tour de France achter Tadej Pogačar, die met zijn vijfde eindzege gedeeld recordhouder is geworden in de Tour. Dat zei de Belg zondagavond op de persconferentie na de slotetappe in Parijs.

17 uur geleden
Pogačar wil zich niet de druk van geschiedenis schrijven opleggen

PARIJS (ANP) - Tadej Pogačar wil zichzelf niet de druk van het schrijven van geschiedenis opleggen. Dat maakte de Sloveen zondagavond duidelijk tijdens de persconferentie na zijn vijfde eindzege in de Tour de France, waarmee hij gedeeld recordhouder is geworden in de belangrijkste wielerwedstrijd ter wereld.

17 uur geleden
Franse tennisser Van Assche klopt Blockx in finale in Estoril

ESTORIL (ANP/BELGA) - Luca Van Assche heeft het tennistoernooi van Estoril gewonnen. De 22-jarige Fransman rekende in de finale af met de 21-jarige Belg Alexander Blockx. Het werd 6-4 4-6 7-5.

17 uur geleden