Wielrenner Cavendish slachtoffer gewapende overval
LONDEN (ANP) - Wielrenner Mark Cavendish is het slachtoffer geworden van een gewapende overval. Volgens de veelvoudig winnaar van etappes in de Ronde van Frankrijk hebben vier overvallers op 27 november in zijn huis in Essex ingebroken. Hij en zijn gezinsleden zouden met messen zijn bedreigd. De bandieten hebben onder meer twee waardevolle horloges meegenomen.
Dat laatste vond de Britse renner niet het ergste. "Maar wat mijn gezinsleden thuis hebben meegemaakt, is een nachtmerrie. Ze zijn hun gevoel voor veiligheid in eigen omgeving kwijt. Het is hartverscheurend." Cavendish vraagt getuigen zich te melden bij de politie.
Cavendish heeft net zijn contract bij de ploeg Deceuninck- Quick-Step met een jaar verlengd. De 36-jarige Brit boekte deze zomer verrassend vier ritzeges in de Tour de France.
Meer uit Sport
ROQUETES (ANP) - Wielrenner Matthew Brennan heeft de vijfde etappe van de Vuelta gewonnen. De 21-jarige Brit van Visma-Lease a Bike was na ruim 173 kilometer tussen Falset en Roquetes de snelste in de sprint.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeiers hebben de eerste finaleplaatsen op de WK in eigen land binnen. De vrouwen en de mannen in de dubbeltwee doorstonden woensdag hun halve finales. De finales op dit nummer zijn vrijdag.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennissters Serena en Venus Williams hebben een wildcard gekregen voor het dubbelspel op de US Open. Dat maakte de organisatie woensdag bekend. De laatste keer dat de zussen als duo samenspeelden op het Amerikaanse grandslamtoernooi was in 2022. Ze wonnen het dubbelspel in New York in 1999 en 2009.
5 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Olympisch kampioene in de skiff Karolien Florijn weet niet waar ze met haar vorm staat voor de WK roeien in eigen land. Dat zei Florijn in aanloop naar het toernooi op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos tegen het ANP. Na haar gouden medaille in Parijs nam ze een jaar pauze van het roeien om zich te richten op haar studie.
6 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Olympisch kampioene Karolien Florijn is woensdag op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos eenvoudig door de series op de WK roeien gekomen. In haar skiff ging ze onbedreigd naar de overwinning in haar heat waardoor ze door is naar de kwartfinales van vrijdag.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voor hockeyster Xan de Waard zit haar topsportcarrière er over twee wedstrijden op. De international en voormalig aanvoerder van Oranje staat donderdag op het WK in eigen land in de halve finale tegen België en speelt daarna nog de finale of de strijd om het brons. Bezig met haar afscheid is ze niet. "Totaal niet", zegt ze.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De hockeysters van bondscoach Raoul Ehren zijn volledig fit en klaar voor de halve finale van het wereldkampioenschap donderdag tegen België. Als voormalig bondscoach van de Belgische hockeysters kent hij de tegenstander door en door. "Het gaat om de vorm die we op het veld kunnen laten zien en desnoods in de shoot-outs", kijkt Ehren vooruit.
8 uur geleden