Wielrenner Campenaerts zoekt nieuwe sponsor of ploeg
BRUSSEL (ANP) - Het Japanse telecommunicatiebedrijf NTT stopt na dit seizoen als sponsor in het wielrennen. Dat betekent dat het Zuid-Afrikaanse NTT Pro Cycling, het team van onder meer de Belgische werelduurrecordhouder Victor Campenaerts, op zoek moet naar een nieuwe sponsor.
Naast Campenaerts heeft het voormalige Team Dimension Data onder meer Europees kampioen Giacomo Nizzolo en Edvald Boasson Hagen onder contract. Van deze renners loopt de verbintenis af.
Campenaerts heeft wel nog een overeenkomt voor 2021, net als Domenico Pozzovivo, Samuele Battistella, Matteo Sobrero en Dylan Sunderland.
"Ik denk dat het heel moeilijk wordt om een nieuwe sponsor te vinden", verklaarde Campenaerts aan Sporza. De 28-jarige Antwerpenaar kijkt dan ook uit naar een nieuw team. "Ik kan niet eindeloos blijven wachten. Het is geen makkelijk moment om van ploeg te veranderen, maar ik denk dat er nog wel ergens plek is voor mij."
Meer uit Sport
SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft de tweede 500 meter bij de wereldbeker in Salt Lake City op zijn naam geschreven. De wereldkampioen zette het Nederlands record op 33,63 seconden, waarmee hij 0,02 seconde boven het wereldrecord bleef en zich herpakte van een teleurstellende rit van een dag eerder.
9 uur geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Femke Kok heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City het wereldrecord op de 500 meter verbeterd. De regerend wereldkampioen op deze afstand kwam tot 36,09 en was daarmee ruim sneller dan het oude record van 36,36 van Lee Sang-hwa uit Zuid-Korea uit 2016. Op de dag precies tien jaar later is Kok 0,27 seconde sneller.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft voor eigen publiek in Turijn voor de tweede keer in zijn carrière de ATP Finals gewonnen. De 24-jarige Italiaan won het eindejaarstoernooi, waarin de beste tennissers van het seizoen het tegen elkaar opnemen, door in twee sets af te rekenen met de huidige nummer 1 van de wereld, Carlos Alcaraz: 7-6 (4) 7-5.
12 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft met zijn merrie Pretty Woman van 't Paradijs de wereldbekerwedstrijd van Stuttgart gewonnen. Het is het beste internationale resultaat tot nu toe van de Nederlandse kampioen en de tweede Nederlandse zege na Sanne Thijssen vorige maand in Oslo in dit wereldbekerseizoen.
12 uur geledenZAGREB (ANP) - Judoka Jur Spijkers heeft op de Grand Prix-wedstrijd van Zagreb bij de zwaargewichten (+100 kg) het zilver gepakt. In de finale versloeg de Azerbeidzjaan Kanan Nasibov de 28-jarige Tilburger op ippon.
13 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Darter Danny Noppert is er niet in geslaagd de finale van de Grand Slam of Darts te bereiken. De 34-jarige Fries verloor in Wolverhampton in de halve finale van wereldkampioen en titelverdediger Luke Littler uit Engeland met 16-9 in legs.
15 uur geledenHAMME (ANP) - Lucinda Brand heeft dankzij haar zege in de Flandriencross van het Oost-Vlaamse Hamme een unieke mijlpaal bereikt. De 36-jarige Dordtse eindigde voor de vijftigste keer op rij op het podium in een veldrit. Die reeks werd ingezet op 27 januari 2024, toevallig ook in Hamme.
16 uur geleden