Wielrenner Campenaerts zoekt nieuwe sponsor of ploeg
BRUSSEL (ANP) - Het Japanse telecommunicatiebedrijf NTT stopt na dit seizoen als sponsor in het wielrennen. Dat betekent dat het Zuid-Afrikaanse NTT Pro Cycling, het team van onder meer de Belgische werelduurrecordhouder Victor Campenaerts, op zoek moet naar een nieuwe sponsor.
Naast Campenaerts heeft het voormalige Team Dimension Data onder meer Europees kampioen Giacomo Nizzolo en Edvald Boasson Hagen onder contract. Van deze renners loopt de verbintenis af.
Campenaerts heeft wel nog een overeenkomt voor 2021, net als Domenico Pozzovivo, Samuele Battistella, Matteo Sobrero en Dylan Sunderland.
"Ik denk dat het heel moeilijk wordt om een nieuwe sponsor te vinden", verklaarde Campenaerts aan Sporza. De 28-jarige Antwerpenaar kijkt dan ook uit naar een nieuw team. "Ik kan niet eindeloos blijven wachten. Het is geen makkelijk moment om van ploeg te veranderen, maar ik denk dat er nog wel ergens plek is voor mij."
Meer uit Sport
BRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
2 minuten geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
2 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.
6 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
12 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Braziliƫ. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
17 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geƫindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
19 uur geleden