Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Bol: nog niet de goede benen

Wielrenner Bol: nog niet de goede benen

FOUGÈRES (ANP) - Ceel Bol spurtte in de vierde etappe van de Tour de France naar de zesde plaats. De renner van Team DSM leek in positie voor de winst, maar zag in de slotmeters nog vijf renners voorbijsteken, onder wie winnaar Mark Cavendish. "Ik zat goed in positie om de sprint aan te gaan, maar de benen waren nog niet goed genoeg voor de overwinning", zei Bol aan de finish in Fougères.

"Ik ben wel blij hoe we het als ploeg doen. De manier waarop de jongens mij in stelling brachten, geeft wel een boost. Ik kwam ook met snelheid de aankomst op, maar toen Jasper Philipsen me voorbijkwam, viel ik toch een beetje stil. Het is wat het is. Het gaat steeds een beetje beter en het gevoel is ook goed, maar het echt topgevoel is er nog niet. Ik hoop dat het deze Tour nog komt", aldus de 25-jarige renner.

Bol sprak zijn bewondering uit voor Cavendish. "Het is altijd knap een rit te winnen in de Tour, maar vooral het hele pakket, met 31 overwinningen is wel heel bijzonder", zei hij. "Ik ben ook een liefhebber en kijk sowieso bijna alle massasprints terug. Ik heb de laatste 15 jaar superveel koersen gezien, dus ook zeker de sprints van Cavendish."

De Britse sprinter zat volgens Bol eerst aan de verkeerde kant van Philipsen, die toen nog aan de leiding ging. "Toen dacht ik nog, mooi. Maar hij had nog wel een tweede versnelling in huis om er via de andere kant toch nog langs te komen."

Meer uit Sport

Formule 1 nog zeker tien jaar in Las Vegas

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.

3 uur geleden
Volleybalsters verslaan Turkije in drie sets in Nations League

BRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.

7 uur geleden
Visser opnieuw derde op honderd meter horden in Diamond League

ROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).

9 uur geleden
Broeders-Bol bestempelt zichzelf bij FBK Games niet als favoriet

HENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.

10 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt weer en bereikt finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.

11 uur geleden
Andrejeva verslaat Kostjoek en bereikt finale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.

14 uur geleden
Verstappen voorzichtig over kansen bij Grand Prix van Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.

15 uur geleden